Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak az előnytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az előnytelen kinézetű nőknek kellek?

Figyelt kérdés
Egy átlagon aluli csajt 5 perc alatt fel tudnék szedni de aki egy picit is jól néz ki az messziről kerül, miért? Pedig nem vagyok ronda és nem is topmodell barátnőt szereznék, de legalább nézzen ki valahogy
máj. 13. 22:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
Milyen neked a nem goblin arc, azt is illusztráld már egy képpel...
máj. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Ahhhw. Ne is mondd kerdező. Miért csak a csóró, mamahoteles, értektelen, semmirevaló férfiaknak kellek? Olyat 5 perc alatt leakasztok bárhonnan, de amelyiknek van minimális önállosága, egzisztemciája, es nem a szüleivel él, valahogy mindig elkerul 🤭😏😏
máj. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező ;


Tegyél be magadról 1 egész alakos képet! Aztán mellè egy példa képet egy nőről, aki szerinted egy szinten van veled.

máj. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%
Lehet neked van goblun arcod.
máj. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%
Átlagos külsővel legfeljebb a kifejezetten csúnya vagy elmebeteg nők állnak szóba veled, ők is csak addig, amíg nem találnak jobbat.
máj. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%
Átlag alatiak leállnak bárkivel, aki szóvaáll velük. A szebbek meg válogathatnak.
máj. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%

"én hadd tudjam már jobban hogy nézek ki, semmi gond nincs a külsőmmel"


Ezek szerint van.


Plusz magával mindenki elnézőbb. Ha jól néznél ki, nem lenne ez a kérdés, mert nem ignorálnának a jó nők.

máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát haver, rám pl. a nálam 6-8 évvel idősebb, dagadt nők tapadnak. Tudomásul vettem, hogy ez a szintem, ennyi.
máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!