Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha az utcán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha az utcán nem sok lány néz rám akkor az azt jelenti hogy előnytelen kinézetem van?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán látom azt hogy egy lánynak megakad rajtam a szeme, vagy amikor oda nézek akkor kapja el a tekintetét.

Eddig igazából csak egy lány volt akinek bejöttem, ő viszont nagyon szép volt. De ennyi.

22/f


2019. ápr. 28. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, ez azt jelenti, hogy láthatatlan vagy a nők számára. Ha előnytelen lennél, legalább megnéznének.

Viszont annál az egy lánynál miért nem próbálkoztál? Ha vele összejössz, utána már nincs jelentősége annak, hogy a többi lány megnéz vagy sem.

2019. ápr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

Nem feltétlenül előnytelen, lehet, hogy csak simán átlagos vagy, mint a férfiak többsége, akik előtt nem állnak sorban a nők, hogy dughassanak velük.


Welcome to the club, haver.

Sajnos, ha ez a helyzet, akkor az a rossz hírem, hogy sokat kell küzdened, hogy csajod legyen és rengeteg visszautasításban lesz részed, mivel aktívan, szavakkal és cselekedetekkel kell meggyőznöd a csajokat, hogy járjnak veled, esetleg menjenek hozzád feleségül.


Biztató, hogy azért viszonylag sok férfinek sikerül, bár azért nem mindenkinek...

2019. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!