Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az előnytelenebb kinézetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előnytelenebb kinézetű emberek azok akiknek sokára lesz kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Én most leszek mindjárt 23 éves, de kapcsolatom nem volt,már volt hogy megszerettem egy lányt, de ő nem viszonozta, inkább csak kihasznált és hülyének nézett. Már csak arra tudok gondolni hogy nem felelek meg a minimum "követelménynek". Magamat amúgy nem tartom rondának, de helyesnek sem. Gondolom a lányok meg csak a legjobban kinéző fiúkkal akarnak összejönni.


Ebben a korban ha valaknek nem volt még barátja/barátnője akkor annak általában a kinézete az oka?


2020. febr. 21. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Az előnytelenebb jellemű emberek azok akiknek sokára lesz kapcsolatuk?
2020. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig ronda vagy, örülj hogy felfedezték a fényképkszerkesztōt.
2020. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én se vagyok szépség. Mégis 17 évesen volt kapcsolatom. és nem egy lánynak tetszettem már. Szóval...
2020. febr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Gondolom a lányok meg csak a l"egjobban kinéző fiúkkal akarnak összejönni."



szépen nézne ki a ivlág ha mindig csak a legszebb nőknek legjobb pasiknak lenne kapcsolatuk....

readásul ez is relativ. szerintem az én párom 10-ből 10-es pasi... komolyan oda meg vissza, barátnőim szerintem g csak "cuki" nem ez esetük...semmi extra...


egyik barátnőm is halál oda van a csávójáért hogy de jó pali. multkor együtt buliztunk és ott mondta nekem h nézd de szexin mosolyog.... hááát.. mondok :D nekem semmi vinzó nem volt benne ...

2020. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, inkább az előnytelen személyiségűeknek.

Nem vagyok szép a jelenlegi társadalmi ideálok alapján, mégis volt és van is kapcsolatom (az első 14 évesen) és nem egy embernek tetszettem már.

2020. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont, hogy a jól kinézőknek nem lesz kapcsolatuk, mert ők nem is akarnak. Tudják, hogy szinte bárkit megkaphatnak úgyis, úgyhogy egy éjszakára jó lesz bármelyik jelentkező, felelősséget meg minek vállalni egy komoly kapcsolatért? Szégyennek tartom, hogy lassan kihalnak a férfiak, mert a legtöbb így gondolkozik. Aki meg nem, és a külseje is előnyös az már sajnos mind foglalt...


24/L

2020. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hiszti.

Nekem sem volt sokáig párom, speciel azért, mert a legtöbb embert gyűlölöm és képtelen vagyok elviselni. Idő kellett, amíg találtam olyat, akinek élvezem a társaságát, mert nem egy ostoba, primitív suttyó, aki mellett úgy érzem, hogy fölötte állok.

2020. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, inkább ellenkezőleg.A fiatal korosztályban régebben és most is azt tapasztalom, hogy az előnytelenebbek kevésbé válogatnak, így előbb elkelnek. Mikor én voltam a "top" korosztály a mi osztályunkból is egy ilyen lányok mentek először férjhez. Egy pasija volt, az a férje is lett aztán. Ugyanezt látom most is gyerekeim korosztályában. 23 éves fiatal anyuka 2 gyerekkel. Sokáig futott a fiúk után míg végül egy komolyan vette. Tudom ízlések, pofonok , jó nagy tokája van neki már most. Amúgy vékony.Sokszor a fiatalon szép lányok lesznek azok akik 30-as éveikre beérik "munkás" Bélával mert annyit válogattak az idő meg elment. Fiúk, férfiak esetén nem tudom mi a helyzet.
2020. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A nők nagy részének jóval fontosabbak a belső tulajdonságok. Én is közéjük tartozom. Nem tudom elképzelni, hogy együtt legyek valakivel, aki jóképű, jólöltözött, de a személyisége nem tetszik. Viszont volt olyan kifejezetten előnytelen külsejű párom, aki teljesen levett a lábamról. Humoros volt, kedves és nem érezte hátránynak a külső hiányosságait. Magabiztos volt, ápolt, kihozta a legjobban a "hozott anyagból". Barátok maradtunk, soha nem hallottam keseregni a külseje miatt.

A személyisége vonzóvá tehet bárkit. Ha viszont utálod magad a kinézeted miatt, akkor más sem fog vonzónak találni.

2020. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!