Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a legtöbb ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a legtöbb ember gazdagabb, mint amilyennek kinéz; szegényebb, mint amilyennek kinéz; vagy kb. leképezi a megjelenése a kerestét, vagyonát?

Figyelt kérdés
Haj, ruhák, autó, ezek vannak a megjelenésben. Óra, ha hord, bár az egyre ritkább, mindenki telefonon nézi. Telefon, ha már itt tartunk. Közelebbi ismertség esetén ingatlan is már.
máj. 24. 13:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ja, és azért van ebben a kategóriában, mert ismerkedési megfontolásból foglalkoztat...

Mindkét nemre lehet érteni a kérdést.

máj. 24. 13:50
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Amikor megismerkedtem a párommal, akkor annyit mondott, hogy IT.s, álmomban nem gondoltam volna, hogy annyit keres amennyit. Most, így 5 év együttlér után cserélte le a 20 éves autóját. Az egyetlen, amiből gondoltam, hogy talán jobban keres az átlagnál, hogy a hűtője, mindig tele volt a legjobb minősegü, friss élelmiszerekkel.
máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
A gazdagok(akik bevétele hqvonta pár millió, nem a felső 10ről beszélek) nem hivalkodnak. Középkategóriás kocsikkal járnak és az öltözékük is olyan mint az átlagnak. Hogy ne akarja levenni őket senki.
máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Akik igazán tele vannak pénzzel és van egy kis intelligenciájuk, nem reklámozzák.
máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Sokan nem reklámozzák.


Főnököm is egyszerű farmer póló sportcipőben jár. Pedig tele van.

máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%

Szeretem szívatni a nőket főleg randin.Legjobb szűrő.

Pár százezres kocsival megyek mindig egyszerű ruha.

És indul a játék.

Megfigyelem hogy áll hozzám.Mennyire tér ki arra finoman is arra hogy fontosak az anyagi dolgok.Mennyire beszél a jövőről és nem párkapcsolatként a párjával hanem miket kell elérni mert szerinte ez a jó mert facebookon is mindenki ilyen képeket rak ki.Szóval meg vannak szűrve a nők komoly kapcsolatra.

Amúgy puncsos oldalon is fenn vagyok de igaz az másról szól.Ott csak a pénzre megy minden esti szex után már többet nem írok az ilyen nőknek.Pedig ők írnának meg jönnének főleg mikor látják a házat kocsikat.

Amúgy van pár cégem kettő nemzetközi is fuvarozás logisztika területén.Finoman annyit írok mocskosul tele vagyok.Időm is sok így ráérek netes oldalakon nézelődni ismerkedni.

máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Ruha, óra, telefon = státuszszimbólumok proliknak. Az összes jól menő ember, akit ismerek, szerényen öltözik, utazik, kerülve a feltűnést.
máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Merek erre reálisan válaszolni: ismertem valakit, akik hajléktalan volt, de teli manival. Volt, akinek egy tragaccsal gyűjtött szemetet, miközben a nyári időszakban a tengeren túlra ment minden évben nyaralni.

Az viszont tuti, hogy a magyar ha van-, ha nincs pénze, mindig sír.

máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
8# Utsó mondat nagy igazság.
máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Általában azok hivalkodnak 1-1 drágább cuccal pl.márkás óra, telefon, akiknek ez nagy szám, mert amúgy nem nagyon engedhetné meg magának, csak hát valamivel menőzni kell.

Az én férjem vállalkozó, elég jól keres, de nem vesz drága telefont, pedig megtehetné. A munkás autója is 15éves, igaz a családnak vett egy Volvot, amit leginkább én használok, de azt is inkább csak azért mert biztonságosabbnak tartja és ezzel hordjuk a gyerekeket. Nyaralásról sem szokott posztolni, azt mondja ne csámcsogjon rajta senki.

máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!