Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell eltűnni állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell eltűnni állandóan mindenkinek szó nélkül?

Figyelt kérdés

Már senkivel sem merek közvetlenül, nyíltan levelezni, mert még megijed egy random szótól... amiről nem fog kiderülni, hogy mi volt ez a szó és hog ymiért ijedt meg tőle, mert eltűnik a pcsába.

Miért ekkora jellemtelen, felelőtlen, félős, életképtelen szerencsétlenség az összes itteni magát nőnek kiadó felhasználó, akik BÁRMIRE betriggerelődnek, és úgy gondolják teljesen oké eltűnni, megváratni a levelezőpartnerüket, hadd várjon egész nap, nézzen rá időnként az oldalra, akkor is ha semmi dolga itt, hogy aztán másnap estére fogja fel: bizony megint átverték...

Miért ilyen rohadt nehéz odaírni, hogy "bocsi, de visszalépek x-y ok miatt?"


jún. 11. 15:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

ember, te most szulettel? A csajok mar evezredek ota ilyenek. valogatnak. ugy latszik teged "ghost"-oltak. Aztan egyik naprol a masikra csao. Nem ritka, hozza kell szokni. Cserebe csodalkoznak ha talalnak valakit aki csak megdugja oket - oda vissza jatek ez. Sracoknak ez a baj, csajoknak az a baj.


Aztan vegul ket kompatibilis par egymasra talal es egyutt lesznek valasig es ott van 1 - 2 gyerek. hogy utana mi tortenik, sokszor apuka utcara kerul vagy elveszti a vagyona es javai nagy reszet, mert a hazassag ha van az nagyon sok torvenyt hordoz magaval.


Vegul apuka szeretne lenni gyerekkel vagy forditva ha a birosag ugy iteli meg, majd jon a harc a gyerekert es ezt a gyerek szivja meg sokszor. A szulok meg a hatterben kva anyaznak.

jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1# Hogy mi lesz utána, ilyen forgatókönyveket ne gyártsunk.

Egyszerűen csak arról írtam, amikor valaki beszélgetni szeretne, mert nincsenek barátai, nincs párja, nincs kinek elmondani a problémáit...stb

A második levél után eltűnnek, mintha félelmetes lenne számukra, hogy akár találkozhatnánk is, és én tényleg beszélgetnék vele. Mintha mindent akarna, csak azt nem, amitől megszűnne a problémája.

jún. 11. 15:50
 3/20 anonim ***** válasza:

2


igen ez a tipikus duma. el akarja mondani a problemait, nem erti ot meg senki, egyedul erzi magat, nincsenek baratai, maganyos, lehet sorolni a kifogasokat hogy elinduljon egy ilyen pseudo-beszelgetes aminek mar az elejen vege.


Mondom, ok ezt csinaljak csavok akikre meg ok mozdulnanak ok meg csak megbszak oket aztan csodalkoznak hogy miert csinalta ezt. mind a kettonek meg van a baja. nemtom szar lehet, engem annyira nem erdekel, en nem akarok csajt se pasit de csavo vagyok de annyira nem izgat a dolog csak sokat hallottam ilyet meg lattam. Nem felnek toled, sot, olyan onbizalmuk van hogy ha leesne a gatyad elotted rohognenek ki mint egy szanalmas. nehogy azt hidd hogy nincs onbizalmuk, minel tobb ilyennel talakoznak mint te, annal onteltebbek lesznek.


de vannak normalisak ahogy hallom a hiradobol. csak hat... nem tudom egyebkent mi a jo a csajoknak meg csavoknak ebben. ennyire kell az onbizalom? vagy ennyire elcseszett csaladban nott fel kb mindenki vagy az ember ilyen alapbol "dominallak es nem vagyok behodolo"? Lehet az utobbi inkabb, az logikusnak hangzik - meg ha parkeresesrol szol. de ha teged nem valasztanak ki mar az elejen akkor nem parkeresesrol van szo, hanem hulyeskedesrol meg ego novelesrol.


hat frusztralt dolog hallom, sokat kell probalkozni, sokan belefaradnak mert 10 000:1 aki normalis. meg akkor is, ha fiatalabb brad pitt lenne. Hat egy tanacs, oszinten, en azt latom, hogy nem a penz hanem a dugas a kulcs a csajok szivebe legeloszor. Ha az megvan, onnantol ok cuppannak rad.


Eleg csak egyet dugni, mert nekik az olyan intim mintha te 50 000 csajba elveznel bele es mind imad teged. JO ez nem marad meg nekik orokke, de lefelezodik. es ezert kepesek meg ott maradni olyan pasiknal is akik bantalmazzak oket. 1 dugas egy jo embertol es kesz. Persze egy kis anyagi business kell, hogy fenntartod magad, de eleg a kozepes is. Aztan mehet a dugi, es nemhogy te nem fogod lerazni, o lesz olyan mint a ragogumi. a fogad koze ragad. en ezt figyeltem meg.

jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ránézésre a leírásodra, ha így írsz máskor is, akkor ne csodálkozz :D

Nekem is sokan eltűnnek mégis 20+ találka jött össze innen.

Aki lemorzsolódik, az így járt.

jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Hát nőként mondom, hogy inkább dugjanak meg és hagyjanak ott, mint hogy egy ilyen nyomorult, betokosodott agyú, szerencsétlen, életképtelen incel nyavalygását kelljen hallgatni. Ez valami elképesztő. Maradj csak anyucival és dugd őt, ha még elvisel téged valahogy, kedves 1/3.
jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha neked mindig a második levél után tünnek el, akkor valamit nagyon rosszúl csinálsz. Mondom mindezt úgy, hogy szerintem is baromi gáz és jelenkori negatív kortünet a ghosting, és persze totál jellemtelenség is. De viszont tényleg, ha mindig csak 2-ig jutsz ott valami nagy baj lehet. Nálam átlag 6-8-10 de a sok lehúzós jellemtelen szutyok között azért akad normális is, 1-2 olyan is aki normálisan elköszön, meg néhány olyan is akivel a mai napig is beszélek. Régen nem voltak ilyen problémák, manapság sokkal nehezebb lett ez miatt az online ismerkedés, beszélgetés, bármi hasonló online elfoglaltság.
jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Aki nem tűnik el az meg letilt úgyis :D
jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem szeretek eltűnni, de néha annyira kivagyok az emberektől hogy képtelen vagyok szóba állni velük



F

jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

6-os: A legutóbbi illető szívódott fel már rögtön a legelején.

Csak tippelhetek, hogy mire triggerelődött a ghosting reflex. Gondolom nem voltam elég depressziós hozzá, és neki is hasonló céljai voltak, mint azoknak a nőknek, akik egy oldalnyi levelezés után tudatják, hogy ők egyébként nem szeretnék felfedni magukat, szó sem lehet találkozásról, vagy szóbeli beszélgetésről, itt írogassunk egész életünkben, amíg letelik az időnk, aztán meghalunk így és akkor ez így nekik valamiért majd jó lesz.

jún. 11. 19:16
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem pont az a baj hogy nem írogatnak veled sokáig?
jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!