Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ki merne belevágni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki merne belevágni egy majdhogynem vakházasságba?

Figyelt kérdés

Na, a terv a következő:


Adva vagyok én, 29 éves budapesti srác. Keresem a feleségemet:)


Tehát viszonylag rövid időn belül meg kellene nősülnünk.. itt viszont rugalmas vagyok, mert nem sürget semmi, nincs semmi kényszer, ez csupán egy olyan -hirtelen- ötlet, amiből akár még jó dolog is kisülhet:)


Tehát ehhez keresnék egy hozzám hasonlóan kicsit hülye, kattant lányt..


Magamról azért írnék pár dolgot: lassan 30 leszek, bp-i vagyok, 180/95, barna haj, kék szemek, erős testalkat, széles váll, ilyesmi:) Diploma, jó állás, saját lakás, stb.


Egyelőre csak itt érdeklődöm, tippeket várok, nyugodtan le is hurroghattok, hogy hülyeség:) Aztán majd jön a megvalósítás, társkereső oldalakon hirdetek majd, stb.



2012. máj. 24. 17:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
:D mi ez kapuzárási pánik a visszájáról? amúgy én még nem vakon sem biztos, h hozzá mernék menni a páromhoz :D
2012. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
És ennek egyébként mi értelme is van?
2012. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Neeem kapuzárási pánik:))


Csak egy ötlet, amin már régóta töröm az agyam:)

2012. máj. 24. 18:00
 4/32 anonim ***** válasza:
77%
Vakházasságba soha. Egyszer randiztam egy sráccal, aki nem tetszett kinézetre, megbántam, mert nem vonzódtam hozzá és ki is adtam az útját. Azóta randizni se lennék hajlandó olyannak, aki külsőre nem tetszik.
2012. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Jogos, nem is jó szó ide a vakházasság, mert azért nem csak az esküvőn találkoznánk..
2012. máj. 24. 18:03
 6/32 anonim ***** válasza:

Jó kaland lenne, az biztos :-))))


De már van férjem. Ha nem lenne, vagy amikor még nem volt belementem volna, szeretem a spontán és kicsit őrült dolgokat :-)

2012. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
(kkk) --> Esélytelen, hogy sikerül vagy megszívod mint a torkosborz.
2012. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
én is keresem a feleségem. kereshetnénk együtt. a társkereső oldalak a lúzereknek valók. inkább közben sok tequilát ihatnánk, sokat hányhatnánk különböző szórakozóhelyek vécéjében és a sok béna csajon lehetne jót röhögni. szerintem nagyon jó lenne.
2012. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
annak itt érett cigánylányok akik tuti bevállalják. :D
2012. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó:) Az az igazság, hogy én már nem hiszek abban, hogy szórakozóhelyen lehetne normálisan ismerkedni.. Oké, hogy vannak szerinted lúzer csajok, de valószínűleg én, vagy akár Te is lúzernek számíthatunk bizonyos emberek szemében. Egy konszolidált beszélgetős-ivászatnak nem vagyok ellenére, amúgy.
2012. máj. 24. 18:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!