Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ki merne belevágni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki merne belevágni egy majdhogynem vakházasságba?

Figyelt kérdés

Na, a terv a következő:


Adva vagyok én, 29 éves budapesti srác. Keresem a feleségemet:)


Tehát viszonylag rövid időn belül meg kellene nősülnünk.. itt viszont rugalmas vagyok, mert nem sürget semmi, nincs semmi kényszer, ez csupán egy olyan -hirtelen- ötlet, amiből akár még jó dolog is kisülhet:)


Tehát ehhez keresnék egy hozzám hasonlóan kicsit hülye, kattant lányt..


Magamról azért írnék pár dolgot: lassan 30 leszek, bp-i vagyok, 180/95, barna haj, kék szemek, erős testalkat, széles váll, ilyesmi:) Diploma, jó állás, saját lakás, stb.


Egyelőre csak itt érdeklődöm, tippeket várok, nyugodtan le is hurroghattok, hogy hülyeség:) Aztán majd jön a megvalósítás, társkereső oldalakon hirdetek majd, stb.



2012. máj. 24. 17:56
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


Költőnő: igen, furaság vagyok, büszkén vállalom!:)


Az eredendő bűnt még régebben láttam egyszer, eszembe sem jutott párhuzamot vonni a szándékom és a film között. Plusz Banderas sem vagyok:) Egyébként akármilyen furcsa, nem gyakorlatias dolgok vezérelnek, hogy majd valaki kiszolgál, stb..

2012. jún. 1. 13:37
 22/33 anonim válasza:
69%

Nem tudom hogy lehet-e ilyen szót használni hogy cigány lány......:/De én nam vagyok az és én beválalnám :DDDD

Szerintem nagyon jó ötlet :D :P

Üdv.25/L :D

2012. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Házirabszolgát keres a delikvens.
2012. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Utolsó: te nagyon benéztél valamit:)
2012. jún. 20. 16:05
 25/33 anonim ***** válasza:
Ha idősebb lennék pár évvel lehet bevállalnám:) 19L
2012. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Én!
2012. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Mennyire komolyak a szándékaid? :) Mikor volt az utolsó kapcsolatod? Mennyire vagy erőszakos? :)
2012. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Szeretem ezt a férfit. És mindig is szeretni fogom.
2012. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
volt esküvő? vagy mi?
2012. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem sokkal szebb, ha úgy házasodik össze két ember, ha előtte jól megismerik egymást, úgy hogy már nem csak fizikailag vonzódnak egymáshoz, hanem nagyon jól érzik magukat egymás társaságában, ha már azt érzik, hogy mástól nem kapnák meg ugyanazt a törődést, lelki támogatást, szeretetet és szerelmet és hogy tökéletesen boldogok. Nem tudom miért akarod kikerülni az ismerkedés személyesebb, közvetlenebb útját, mikor szerintem az a legszebb része a dolognak, és anélkül szerintem nem sokat ér az egész. Szóval szerintem végig kell mennünk egy úton, hogy eljussunk a célhoz, és mindig az út a fontos, nem a cél.
2012. szept. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!