Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ki merne belevágni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki merne belevágni egy majdhogynem vakházasságba?

Figyelt kérdés

Na, a terv a következő:


Adva vagyok én, 29 éves budapesti srác. Keresem a feleségemet:)


Tehát viszonylag rövid időn belül meg kellene nősülnünk.. itt viszont rugalmas vagyok, mert nem sürget semmi, nincs semmi kényszer, ez csupán egy olyan -hirtelen- ötlet, amiből akár még jó dolog is kisülhet:)


Tehát ehhez keresnék egy hozzám hasonlóan kicsit hülye, kattant lányt..


Magamról azért írnék pár dolgot: lassan 30 leszek, bp-i vagyok, 180/95, barna haj, kék szemek, erős testalkat, széles váll, ilyesmi:) Diploma, jó állás, saját lakás, stb.


Egyelőre csak itt érdeklődöm, tippeket várok, nyugodtan le is hurroghattok, hogy hülyeség:) Aztán majd jön a megvalósítás, társkereső oldalakon hirdetek majd, stb.



2012. máj. 24. 17:56
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
75%
Istenem.... hogy kaphattál te diplomát?
2012. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

hát, így direktbe keresni szerintem nem jó. így nekem túl erőltetettnek tűnik, viszont ha mondjuk megismernék valakit, akkor lehet, hogy rövid idő alatt benne lennék.

viszont elég rizikós szerintem, és késöbb elég nagy esély van, hogy elváltok.

2012. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
11-es, az összefüggést nem értem, elmagyarázod?
2012. máj. 24. 18:57
 14/33 anonim ***** válasza:
50%
Magas labdának tűnt, de tulajdinképpen igazad van. Ma már diplomával a kezében is lehet valaki végtelenül sötét.
2012. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Oké, hogy burkoltan vagy kevésbé burkoltan sötétnek nevezel, szíved joga, nem ismersz, de az indokaidat azért elárulhatnád:)


Vagdalkozni könnyű, ugye..

2012. máj. 24. 20:24
 16/33 anonim ***** válasza:
75%
ahahaha, kösz az invitálást, de amúgy lány vagyok :DDD én sem hiszek az szórakozóhelyen való ismerkedésben, de még mindig jobb, mint egy társkeresőn.
2012. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
én elég kattant vagyok csak irtózom a házasságtól. :S 24N
2012. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 Költőnő? ***** válasza:
furaság egy vagy Te:)
2012. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Pont mint az Eredendő bűnben. Imádom azt a filmet...
2012. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Sokan elítélik ezt a spontán dolgot. Én részemről nem tartom megvetendő dolognak hogy valaki úgymond vakon akar házasodni. Végül is nem arról lenne szó h csak azután találkoztok miután megesküdtetek. És ha találkoztok eldől pár perc alatt h bejöttök-e egymásnak. Ha igen akkor meg miért ne? Irány a templom :D Ha az együttélés meg nem megy akkor ott a válás. Nem ti lennétek sem az első sem az utolsó pár :) De akár jól is elsülhet és boldogan élhettek.


Én simán bevállalnék egy ilyet. (persze csak akkor ha találkozáskor megvan a kölcsönös szimpátia) és annak ellenére hogy nem tartozom az érett kisebbséghez :)


Csak sajnos 20 évesen fiatalnak tartom magam hozzád. Bár azt hiszem korábban feltetted már ezt a kérdést itt, és akkor is válaszoltam

2012. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!