Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hívtatok már el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hívtatok már el fiút találkozni vagy pl moziba?

Figyelt kérdés
Mi adott nektek bátorságot? Sokatt bámult titeket a fiú, milyen jelzéseket adott??
2013. febr. 4. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
ahhha :)
2013. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még nem.
2013. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen
2013. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és hogy sikerült? igent mondott? a kérdésben írt "előzményekről" is írnátok?? :)
2013. febr. 4. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Moziba hivsz valakit az kapufa mert a vásznat nézitek egymás mellett kb 80 percig nem nagy élmény beszélgetni evidens hogy a film alatt nem lehet..
2013. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, sétálni. úgy nézett, mintha fel akarna falni. aztán rájöttem, hogy ez az alapnézés nála. nem lett belőle semmi, de legalább bátrabb vagyok :)
2013. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én hívtam már el srácot és érdemes volt, mert utána ő hívott el engem:D egyszerűen megkérdeztem tőle, nincs-e kedve hétvégén közös programhoz...de ha nemet mondott volna, nem tudom, mit tettem volna:/ mármint kicsit gáz, ha utána látod még, de mindketten tudjátok, hogy kikosarazott.
2013. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és mi vitt rá titeket a kezdeményezésre? Milyen jeleket küldött felétek a fiú?
2013. febr. 4. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!