Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segítene nekem, fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kcsim kérdése:

Valaki segítene nekem, fiú ügyekbe? Megbántottam a párom, hazudtam neki, ő így gondolja, de nem így volt, de szeretjük egymást és most nem akar találkozni velem. Mi tegyek szerintettek? Szeretjük egymást az biztos, de ez szarul esett neki!

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
De konkrétan mi?
2013. febr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
o.O
2013. febr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igy jártál "kicsim":DD
2013. febr. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azt hiszed! Harcolni fogok érte,mert szeretjük egymást! Ha meg tudsz normális tanácsot adni,ne is írj!
2013. febr. 3. 10:40
 5/8 anonim ***** válasza:

4


"Megbántottam a párom, hazudtam neki, ő így gondolja, de nem így volt,"


Mindenki ezt mondja.

2013. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen nem így volt,mert rá akartam ébreszteni,hogy a dolgokat meg kell beszélni és oldani!
2013. febr. 3. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ha meg tudsz normális tanácsot adni,ne is írj!"


LOL:D Ilyen se volt még:D

2013. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. febr. 4. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!