Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van aki fizetett már társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki fizetett már társkereső tanfolyamra? Szerintetek érdemes erre ki ad 15000 forintot?

Figyelt kérdés
Hasznos lehet egy ilyen?

2013. márc. 14. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen is van? Pénzkidobás!
2013. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze, ez egy államilag akkreditált képzés, melyet okleveles, társkeresésből PhD-zett oktatók tartanak... Komolyan, ha egy ilyet el lehet adni az embereknek, akkor a színezett kutyasz*rt is.
2013. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Át*basszák a búrádat

2. Átk*rják a búrádat.

2013. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én indítottam egy spórolási tanfolyamot, 25000 forint a jelentkezési díj :-)
2013. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Eldobom az agyam:)Komolyan van ilyen is?:DDDD
2013. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nemrég én is láttam egy ilyen oldalt, valamilyen "macsóképző" volt a neve. Szerintem is pénzkidobás, aki nem tud csajozni, az egy ilyen "elvégzése" után se fog tudni.
2013. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nyilván VAN. -.-

Amúgy tudod mit fognak mondani? Legyen önbizalmad, csinál ezt azt....Ezekre magadtól is rájöhetsz, csak nem mered megtenni amit kell, mert nem érzed magad mögött a támogatást.... Ingyen is elérheted ugyan azt amit egy "tanfolyammal".

2013. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy kanyit nem fizetnék egy ilyen tanfolyamért!A legjobb tanító maga az élet!
2013. márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem egyik csaj ismerösömnek a pasija tartott egy ilyen "tanfolyamot". (amin jot nevettem, föleg hogy a csaja "mennyire jo csaj...")


Sokat dumalgattak, voltak elöadasok (whiteboard, flipcharts meg minden), es együtt jartak discokba.

Kapott mindneki feladatokat, betanult szövegeket, volt mindig egy WingMan, es pl olyan este volt, hogy most mindnekinek kell csokoloznia egy csajjal.


Az erdekes ahogy beszelgettünk erröl, hogy igen is müködtek a dolgok. Allitolag olyan pasik csokoloztak idegen csajokkal akik eddig meg beszelgetni sem tudtak, de kaptak egy kis tamogatast es maris könnyebben ment.


Nem tudom, hogy az tarskeresö tanfolyam volt e, azt hiszem csajozo tanfolyam, lehet nem ua.

2013. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem.De egyszer kifizettem 5 ezret Festo tanfolyamra.:D

Mondjuk annak haszna is van.

2013. márc. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!