Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eléggé érdekes kérdés? Kérlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé érdekes kérdés? Kérlek olvassátok el!

Figyelt kérdés

Üdv!


Eléggé bonyolult lenne a kérdésem, egy pasiról van szó…


Külsőre teljesen a mai lányok ideálja…185-190 magas sportosan izmos (nem kigyúrt és nem épphogy csak izmos) jóképű és tök jó fej, az érzelmi intelligenciája is nagyon magas. Minden komoly dologba bele tud érezni, és nagyon jó tanácsokat tud adni ha az ismerőseinek / rokonainak kell párkapcsolati tanácsokat adni mindenki megfogadja és 90%-ban be is válik.


Viszont van vele egy nem kis bökkenő…


Nem akar kapcsolatot…semmilyet…sem tartósat sem egy éjszakásat semmilyet…pedig most van a legjobb korban 26 éves. Pedig mondom rengeteg lánynak tetszik buszon is bkv-n is mert amikor megyünk azért látom, hogy megnézik őt.

Ő meg mintha szemellenzővel járna rá sem néz a csajokra.


Biztos nem b*zi mert volt már 3 komoly kapcsolata és mindegyik 1-1,5 évig tartott.


Kérdeztük, a családban (egyébként unokabátyám) miért nem akar nőkkel ismerkedni. Erre az volt a válasza, hogy már 3 szor megütötte a bokáját többet nem akarja.


Hogyan lehetne meggyőzni, hogy ismerkedjen? Lerí róla, hogy boldogtalan de őt ugye megsértették 3szor és büszkeségből már csak azért sem….


Köszönöm a válaszokat!



2013. szept. 20. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
van ilyen akkora koppanás volt hogy elzárkózik. Ha nem vagy egy minden falat ledöntő személyiség és kitartó akkor nehéz lehet. Amúgy unokabátyád azt mit jelent mennyire közeli?
2013. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Sehogy, hagyjátok békén. Könyörgöm, 26 éves, felnőtt ember... majd ha ő csajozni akar, akkor csajozni fog, ennyi. Ti meg foglalkozzatok a saját szerelmi életetekkel.
2013. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyjátok békén, én még jobban megmakacsolnám magam, ha mások a szerelmi életemmel foglalkoznának...

Nem tartozik rátok.

2013. szept. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Elolvastam. Nem igazán érdekes a kérdésed.
2013. szept. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Milyen igazságtalan az élet. Micsoda pazarlás az egyik oldalon, hogy ilyen félisten külsővel csak 3 komoly kapcsolata volt és utána már az se kell neki.


Miközben mások meg nem bírnak a hormonjaikkal és ennyi idősen szüzek, mert nem jön össze nekik semmi.


Miért nincsen testcsere? :(

2013. szept. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ASOT ***** válasza:

Neki most így jó, nem kell beleavatkozni az életébe, ha változást akar akkor majd változtat.


Egyébként másoknak tanácsot adni nagyon könnyű amit olykor be is tartanak, DE! Magunknak saját magunknak is képesek vagyunk tanácsot adni, tudjok mi lenne a jó, de ugye azt nehezen tesszük meg.

2013. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4-es...roppant hasznos írás volt...ennyi erővel meg se kellett volna szólalnod.


A többieknek köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kéz!

2013. szept. 20. 09:56
 8/10 anonim ***** válasza:

érthető... azért annyit hozzátennék kedves unokahúg, hogy nem biztos, hogy azért szomorkodik mert nincs kapcsolata, hanem talán azért mert még mindig bántja egy előző kapcsolata


majd az idő mindent megold, amellett, hogy k*bszott közhelyes - még igaz is

2013. szept. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is rá kell hagyni ilyenkor, én sem szeretem ha a környezetem ezzel piszkál, mert azt gondolom, hogy ez csak az én dolgom és rám tartozik.

Másrészt "ügyesen" persze alakíthatod a dolgokat, akár elhívni valahova őt is, és egy lányt, akiről azt gondolod, hogy tökéletesen passzolnak. Csak ilyenkor nagyon ne jöjjön le, hogy számító vagy, mert az rosszul fog elsülni rád nézve és nem fogod tudni levakarni magadról majd a célozgatásait :D

2013. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nézd, neki ezeket az érzéseket le kell rendeznie magában. Ne akard meggyőzni, hogy jó lesz neki, mert valójában nem lesz - és így neked sem.


A jó párkapcsolat nem úgy működik, hogy ha a legjobb korban van meg amúgy is jó pasi, akkor tessék erőltetni. Ha ő úgy érzi, most nem akarja, akkor ne is legyen. Ilyenkor ez a helyes magatartás, nem az, hogy erőltessük, csak, hogy legyen valami...

2013. szept. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!