Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még egyedülálló _normális_ csajok 26 és 30 között?

Figyelt kérdés

Ha igen is, nem igazán volt hozzájuk szerencsém. Vannak a 17-20 évesek, meg a friss húsra vágyó MILF-ek. Na nekem egyik sem pálya.

28/F



2014. júl. 28. 11:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincsenek.elfogytak!!!
2014. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én ismerek egyet, de nem fogom elárulni a kilétét, mert én is Rá utazom. :-P
2014. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%

Vannak. Attól függ, te is nyújtasz-e annyit, mint ők.:) Nekem sok barátnőm szingli. De ők diplomásak, szépek, okosak, értelmiségi családból jönnek, önállóak, humorosak, sikeresek, kreatívak. Ha benned mind megvan, akkor van esélyed!:)


26L

2014. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ja és mellesleg jo kemény legyen afarkad mert az sem hátrány és bird oórákig kielégiteni őket :-D
2014. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
#3 vagyis épp elég beképzeltek ahhoz, hogy ne álljanak össze egy okj-s végzettségű emberrel...
2014. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 ez ütött :)
2014. júl. 28. 12:14
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Üthetett volna, ha ez lett volna mondandóm lényege, de nem ez volt. Csupán annyit kérnek, hogy valaki érjen el annyit az életben, mint ők. Az OKJ-sok is csak ennyit kérnek, nem?
2014. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

11:57

A ti fajtátoknak találták ki az elittárs(pont)hu-t.

Nem csak megvan bennük minden de még gazdagok is!!!

2014. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8: nem hiszem, hogy ez egy "fajta", ahogy kedvesen írtad. Nem szoktam interneten ismerkedni, így nem tudom. Szerintem viszonylag könnyű nekünk, munkahelyen, networkünkben könnyű új ismeretségekre szert tenni, ez tény.


Csak mondtam a kérdezőnek, hogy nyújtson annyit, amennyit az adott lány tud, és máris nyert ügye van! Csak példaként írtam a baráti körömet.

2014. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én meg csak finoman leírtam, hogy egy rakás nyomorék vagy a barátnőiddel együtt csak olyan okos vagy, hogy nem tudsz a sorok közt olvasni.
2014. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!