Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A felnőtt és a tini párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felnőtt és a tini párkapcsolatok szétszedése nem okozhat nagy problémát?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,hogy azt a kategóriát nem fogják felnőttek látogatni és így kevesebb hasznos tanácsot kapnak majd a tinik,mivel a saját korosztályuk fog főleg válaszolni a kérdésekre,ami az esetek többségében nem biztos,hogy elégséges sőt káros is lehet.
2015. máj. 15. 15:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%
Hát ja... A másik meg az, hogy nem életkor alapján kéne széttagolni a kategóriákat, mert az értelmi szint a meghatározó. Van 15 éves gyerek, aki képes éretten gondolkodni, és ugyanez fordítva is igaz. Rengeteg agyilag éretlen ember jár ide.
2015. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
#6: Részben igaz, viszont a kulcsszavak szövegmezőjét sem tölti ki mindenki, így keresés szempontjából körülményesebb, ha minden egy helyre van beömlesztve. Amúgy ha a főkategóriára kattintanak a felhasználók, akkor az összes alkategória összes kérdése megjelenik. Az átfedéssel egyébként egyetértek, például az Együttélés—Párkapcsolati problémák—Megcsalás—Szakítás alkategóriák között is nagy, vagy az Eljegyzés—Esküvő—Házasság, vagy a Szakítás—Válás között is. Kicsit szokatlan ez az új rendszer, hogy ennyire szét lett szedve a Szerelem, szex kategória, de egy idő után megszokható. (Úgy mint például a Windows 8.1 Start menü nélkül: csak részben volt testre szabható, így nekem nem is hiányzik.)
2015. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
9%
#10 De, így legalább megkímélnek ezektől minket, akik nem vagyunk ezekre kíváncsiak. Nem mondom, hogy jobb ez így, de a régi se volt tökéletes, hogy minden egybe volt mosva, és tiszta káosz volt az egész.
2015. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ja, nagyon jó így,de lemerem fogadni,hogy a tini kategóriába is irkálnak felnőttek, mint ahogy a felnőtt kategóriát is látogatják a tinik, sok értelme volt szétszedni. Régen csak megnyitottam a szerelem -szex téma kört, aztán volt ott minden ami érdekelt egy kalap alatt.
2015. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy most szétnéztem a kérdések között itt a felnőtt kategóriában, szerintem így is ide ír a tinik 90%-a. :D
2015. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
79%
"Ahogy most szétnéztem a kérdések között itt a felnőtt kategóriában, szerintem így is ide ír a tinik 90%-a. :D" Tessék-lássék ezt mondtam. Borzasztó dolog történt tegnap, reggel hazajöttem éjszakás műszakból, kicsit olvasgattam a gyikot, aztán aludtam egyet, felkeltem olyan délután 4 körül, na mondom egy kis gyik, belépek, aztán szembesülnöm kellett azzal,hogy jól el lett b..va.
2015. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Eddig két kategóriát néztem,ezeket váltogattam : családi és szexuális témakör.Mivel volt ott minden,mindegyiket megnéztem ami érdekelt,válaszoltam is még ha tini is volt a kérdező,de érdekes volt a kérdés.Családi kategóriát is szerettem,mert volt benne párkapcsolat,mindenféle.Na már most : innentől kezdve a tini párkapcsolatokba be se fogok nézni.Se a családi részlegbe,mert csak anyu-apu-anyós-após kérdések lesznek.Maradt ez,a felnőtt párkapcsolatok.Sokkal kevesebb választ adok már most,és nem is úgy pörög ahogy kellene.Negatív irányba változott az egész,az emberek szétszélednek a kategóriák között,pedig az volt a jó hogy sokféle vélemény volt egy kérdés alatt.
2015. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Az a leggusztustalanabb húzás az volt sztem,hogy erről meg se kérdezték a felhasználókat.

A mi véleményünk nem is számít?

2015. máj. 15. 16:42
 19/21 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem számít.
2015. máj. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

NINCS JELENTŐSÉGE, NEM ÉLETKOR FÜGGVÉNYE.

Azt gondolom az érzelmi érettség számít, az pedig csupán jóindulatú feltételezés, hogy aki felnőtt az érett is.

2015. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!