Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális egy olyan 35-40 éves férfi, aki vonzódik egy tinilányhoz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval az érdekelne, hogy szerintetek egy 35-40 éves férfi vonzódhat-e egy csinos 16-17 éves lányhoz (aki nem is néz ki különösebben idősebbnek a koránál) úgy, hogy nincs semmiféle perverziója/"pedofil hajlama" ? Tehát egy teljesen normális, ép felnőtt férfi érezhet szexuális vágyat egy fent említett lány iránt?

Köszönöm előre is a rendes, értelmes válaszokat!


U.I.: Nem én vagyok a férfi, aki ilyet érez, vagy a lány, akire "rákattant" egy ilyen pasi, egyszerűen csak érdekel a ti véleményetek erről.



2014. ápr. 23. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
aberrált az ilyen ember
2014. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Szexualis vonzalmat természetesen érezhet a csinos,érettebb lanyok irant hisz férfi..


A nem normalis ha kapcsolatba kezd vele.

2014. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az ő dolguk. :)
2014. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Véleményem szerint nem túl normális dolog, mert pedofíliaként értelmezem azt a 20-25 év különbséget. 32N
2014. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Miért ne lenne normális? Egy 16-17 éves lány szexuálisan pont annyira fejlett és érett, mint egy 36-37 éves nő, és még a húsa is keményebb.


Szerintetek az emberiség mondjuk 5000 éves, tehát civilizációs történetében hány milliószor fordult elő, hogy még össze is házasodott egy 40 éves férfi egy 17 éves lánnyal?


Ennek amúgy semmi köze a pedofíliához, a fogalomnak utána kéne nézni. A lényeg abban van, amit fent is írtam: szexuálisan tökéletesen nőnek néz ki egy 16 éves kiscsaj, és az is, más kérdés, hogy szellemileg mit lehet vele kezdeni. A pedofil meg az, aki nemileg éretlen gyerekre gerjed, akinek se melle, se fanszőre, és a nemi szerve is fejletlen.

2014. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Ennyi idősen ki nem vonzódik egy csinos 16-17 lányhoz?szerintem a férfiak többsége simán beválalja:)

Nem egyedi eset lenne tutkóra:D

2014. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


5-ös, én speciel tisztában vagyok a pedofília fogalmával, azért is raktam a "ped. hajlamot" idézőjelbe. Máshogy sajnos nem tudtam feltenni a kérdést, hogy abszolút konkrét és érthető legyen mindenki számára, amire gondolok.

2014. ápr. 23. 20:48
 8/15 anonim ***** válasza:

ez inkább a 4-esnek szólt


5-ös

2014. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
A 4-es vagyok és attól még, hogy ez nem pedofília a szó szoros értelmében, de a kérdésre válaszoltam, hogy az én látásköröm szerint ez az és szerintem nem normális dolog a 20-25 éves korkülönbség 18 éves kor alatt, de attól független mindenki maga döntse el, hogy neki mi a jó, de ilyenkor örülök, hogy nekem fiam van, aki majd lesz kamasz pár év múlva és nem lányom, akire egy 35-40 éves szemet vetne 16 évesen. Még a gondolatától is kiráz a hideg. 32N
2014. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

A


Nem tudom neked miért pozitív az hogy 14 évesen férjhezadtak a lányt majd sokuk 18 évesen elhunyt a 6. szülésben..

2014. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!