Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keresztény vagyok, és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresztény vagyok, és most ezt mondta a fiú, ez valami átlátszó dolognak kellene lennie?

Figyelt kérdés
Tudja a srác, hogy hívő vagyok, és hiszek Istenben, és nem képes elengedni. Azt mondja, hogy nem érti, mi van vele, miért szeret ennyire, és bár ő másban hisz, mi van, ha Isten akarja, hogy együtt legyünk? Vagy van valami célja azzal, hogy őt ennyire mellettem akarja tartani?
2015. máj. 7. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
ott egy vödör hordd el magad
2015. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerelemhez mi köze a hittnek? az csak úgy megtörténik
2015. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi átlátszó nincs benne, csupán arra akar felvilágosítani, hogy szeret téged és nem szeretné ha a vallás miatt nem viszonoznád. Szóval szerintem ha nem ez az oka, akkor azt mondd el neki.
2015. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Üzenem neki, hogy Istent ne keverje bele. :D

Ő pont leszarja, hogy ti együtt vagytok e vagy nem. :P

2015. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ami nem létezik, az nem tud azzal foglalkozni, hogy együtt vagytok e.
2015. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Isten nem akarja, hogy együtt legyetek, ha ő nem hisz benne. ez egyértelmű nem?
2016. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!