Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes férfiak miért picsognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért picsognak azon, hogy a nők átlátszó dumákkal/kitalált indokokkal rázzák le őket?

Figyelt kérdés

Nyilván azért csináljuk, mert nem akarunk titeket megbántani, így inkább bekamuzzuk, hogy "van barátom" vagy hogy "most lett vége egy kapcsolatomnak, nem akarok most ismerkedni"


Nektek jobban esne, ha azt mondanánk, hogy "bocsi, de nagyon rondának talállak" vagy, hogy "nagyon unalmas vagy,nem akarok tőled semmit?" Ez jobb lenne?


Nyilván, ha ismerős pasiról van szó, akkor meg kell mondani az igazat, nehogy azt higgye, hogy csak a mostani időszakban nincs esélye, de egy ismeretlennek, aki odajön miért kéne megmondani az igazat?


2015. máj. 15. 20:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%
Mert megalázó ha kamuzik egy csaj és igen jobban esik az ha bocs de ronda vagy , nem vagy az esetem, nem akarok ismerkedni veled..... Ezek azért esnek jobban mert legalább őszinte. ha gyenge kamukkal akartok lerázni az sértő és megalázó h még annyi tiszteletet sem érdemlek meg h az igazat kapjam.... Én se szoktam kamuzni ha egy lányt le kell rázni megmondom mindig nyíltan h nem tartom vonzónak és nem szeretnék semmit tőle ennyi .... Nem fogunk belehalni az igazságba a kamuzás az viszont megalázóbb
2015. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy alanytól függően a "bocs, de nem érdekelsz" és a "nem vagy az esetem" hatásos, de a "van barátom" hatásosabb, fogalmam sincs, miért, de tényleg ritkán voltam még olyan helyzetben, hogy ne jönne egy "és miért?" vagy hasonló kérdés ezekre a mondatokra. Pedig mindenki jobban járna, ha ezt elfogadnák a pasik így, és nem kéne még olyanokat is mondani, hogy "jobban szeretem a vékonyabb pasikat" vagy ilyesmi, mert aztán meg komplexusaik lesznek és megutálnak minket, és idejönnek sírni gyk-ra. Az itt jelen levő kivételek megtaníthatnák a többi példányt a "nem" válasz elfogadására. De az tény, hogy a "nem akarok most ismerkedni" még számomra se azt jelenti, hogy nem érdekel a pasi, hanem azt, hogy maga az ismerkedés nem érdekel jelenleg, tehát a pasinak később akár még lehet is esélye.
2015. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"Ezek azért esnek jobban mert legalább őszinte. ha gyenge kamukkal akartok lerázni az sértő és megalázó h még annyi tiszteletet sem érdemlek meg h az igazat kapjam"


Értem én, de akkor miért viselkedik mindenki úgy, mint valami idegbeteg, ha őszinte véleményt kap?

Én mikor megmondtam, hogy ne haragudj, nem illünk össze, nem tudunk együtt még beszélgetni sem, vagy: nem passzol a humorérzékünk, vagy: én el nem tudom képzelni az életet úgy, ahogy te élsz, mindenki (és itt nem egy-két emberről beszélek), vagy dührohamot kapott, vagy világraszóló sértődési jelenetet rendezett, vagy bosszúhadjáratot indított.


Ennyit erről, hogy az igazság megtisztelőbb. :/

Egyetlenegy emberben sem volt annyi, hogy legalább elfogadja.

2015. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy vannak néhányan, akik valóban értékelik az őszinteséget, de sajnos nagy többségben a "Mondj igazat, betörik a fejed" érvényesül.

Én nem csodálom, ha sokan már félnek a reakcióktól és próbálják kikerülni.

2015. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Na igen...ha azt mondom, van baratom, akkor nincs kerdezoskodes, azt elfogadjak. Nem akarok magyarazkodni, hogy a nem az miert nem vagy hogy miert a "de csak egy ital"-t miert nem akarom elfogadni...
2015. máj. 16. 01:06
 26/27 anonim ***** válasza:
Valahol megértem egyébként a ti álláspontotokat is hölgyek, mert tényleg sok a hülye, és nem tudják kezelni a helyzetet. Sokan személyes sértésnek veszik az őszinteséget, pedig azzal szerintem nem vesztek arcot, hogy valaki visszautasít. Így jártam, megköszönöm az őszinteséget, és békén hagyom.
2015. máj. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hát én elvárnám az őszinteséget de tudom, hogy azt úgysem kapom meg. Azt meg rühellem ha hülyének néznek ezért rossz a kitalált duma. A többihez annyit tudok hozzáfűzni, hogy sok lekoptatás nem elég egyértelmű... pl ez a "most léptem ki a kapcsolatból" nem öli meg a reményt teljesen így nyilván megpróbál majd még lépni. Mondhatsz akármit akkor is van abban valami, h ha őszintén elmondod a srácnak a véleményed akkor tud változtatni rajta. Ha 10ből 7 nő ugyan azt mondaná akkor változtatna rajta de ezt teljesen ellehetetlenítitek a gyenge lekopató szövegekkel.
2015. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!