Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes férfiak miért picsognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért picsognak azon, hogy a nők átlátszó dumákkal/kitalált indokokkal rázzák le őket?

Figyelt kérdés

Nyilván azért csináljuk, mert nem akarunk titeket megbántani, így inkább bekamuzzuk, hogy "van barátom" vagy hogy "most lett vége egy kapcsolatomnak, nem akarok most ismerkedni"


Nektek jobban esne, ha azt mondanánk, hogy "bocsi, de nagyon rondának talállak" vagy, hogy "nagyon unalmas vagy,nem akarok tőled semmit?" Ez jobb lenne?


Nyilván, ha ismerős pasiról van szó, akkor meg kell mondani az igazat, nehogy azt higgye, hogy csak a mostani időszakban nincs esélye, de egy ismeretlennek, aki odajön miért kéne megmondani az igazat?


2015. máj. 15. 20:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
25%
nekem egy lány megígérte: egyenlőre nem tudom, mikor tudunk találkozni, mert most lett melóm, de majd beszélünk róla! És tényleg munkanélküli volt. Én csak meg akartam volna mondani, hogy többet érzek - de egy hónap utàn az adatlapján átkattant "kapcsolatban "-ra, van fogalmad róla, hogy fájt ez nekem kérdező???
2015. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
40%
Nincs fogalma róla, mert a nők nem tudják felfogni,hogy fájdalmat okoznak másnak,sőt élvezik,ha fájdalmat okozhatnak.
2015. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Én is többre értékelem a gerinces válaszokat.

Most kaptam nemrég egy kosarat "túl jó vagy hozzám" meg "biztos megbántanálak, mert érzékeny vagy" dumákkal... egyszerűbb lett volna egy "nem tetszel".


24/F

2015. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Egyes nők miért picsognak azon, hogy a férfiak átlátszó dumákkal/kitalált indokokkal közelednek feléjük?

Nektek jobban esne, ha azt mondanánk, hogy "bocsi, egyszerűen meg akarlak b*szni?" Ez jobb lenne?

2015. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
42%

Az a baj az egésszel, hogy szinte csak itt hallani olyat, hogy a férfiak méltányolják az őszinteséget.

Ugyanis az még rendben van, ha elfogadják a "ne haragudj, nem szeretnék veled komolyabbat" választ. De úgysem fogadják el, tovább kérdezősködnek és ha megmondja az ember, hogy bocs, de nem igazán szimpatikus az egyéniséged, nem érzem veled jól magam, egyből hisztiznek, mocskolódnak, vádaskodnak, megpróbálnak mások előtt befeketíteni, stb.... és ezek még csak a "tipikus" jófiúk.

Szerintem sok nő belefárad és a könnyebb utat választja.

Igen, egyébként tisztább az őszinteség, de azért ha valaki még sokáig azon picsog, hogy milyen indokkal utasították vissza, az annak a jele, hogy magán a visszautasításon nem tud túllépni.

2015. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Persze, nem kell magyarázkodni, ti nők csúnya gonoszak vagytok! :)
2015. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Mert ha azt mondod, hogy kövér vagyok, ragyás a bőröm, büdös a szám, akkor tudom, hogy min kell változtatnom. (Sarkított példák. Aki ezekre magától nem jön rá, arra tényleg kár a szót. :D)

Akkor és ott biztos nyomorultul érezném magam, de legalább tudnám, hogy bennem van a hiba. Más történet, hogy nehogy kifogj egy idegbeteget, aki ezután neked esik...

2015. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
93%

Egyszerűen nem fogják fel, hogy nem.


Már többször mondtam, hogy "ne haragudj, nem jössz be".


Erre a válaszok:

"De most komolyan."

"Azért van esélyem?"

"Tudod mit, te se nekem."

"Aha, érdekes."


Soha, SOHA nem volt olyan, hogy "értem, akkor szia".


Ha azt hazudod, van barátod, békén hagynak, mert egy másik férfit jobban tisztelnek, mint a nő döntését, hogy ki tetszik neki.

2015. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

10 es 15-tel teljesen egyetertek!


volt egy srac, aki baromira nem tetszett, mindig irogatott , elhicott ide oda es minden egyes alkalommal kategorikusan nemet mondtam. Nem hazudtam, nem talatam ki kamuindokot, szimplan nemet mondtam. Nem ertett belole. A 3. Ilyennél megmondtam, hogy nem szeretnék vele megismerkedni. Ezutan sem hagyott beken, ugyhogy kiharcolta, hogy csunyan kuldjem el...


Nem szeretek megbantani senkit es igy van, ha csak megmondom hogy nem akarok ismerkedni, akkor jonnek a kerdesek, hogy de miert ? Csak egy ital nem a kezedet kertem meg es hasonlok....ez nagyon faraszto , raadasul baromi kellemetlen...

2015. máj. 15. 21:12
 20/27 A kérdező kommentje:

Ha azt hazudod, van barátod, békén hagynak, mert egy másik férfit jobban tisztelnek, mint a nő döntését, hogy ki tetszik neki.


Ezt nagyon jol mondtad ! Igy van sajnos...:/


Meg annyit, hogy ne kamuzzunk mar ilyeneket, hogy az majd neked jol fog esni, hogy megmondom, ha csunya vagy, mert tudod min kell valtoztatni...aha. nagy francokat. Csak kiakadnatok, hogy micsoda szemet vagyok, hogy csak a kulsot nezem es egy eselyt sem adok !

2015. máj. 15. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!