Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tanácsolják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tanácsolják sokan, hogy az embert tulajdonképpen forduljon ki magából, és akkor majd talál párt?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy egy csendes ember beszéljen többet, egy alapvetően zárkózottabb személyiség legyen nyitott, meg legyen ilyen, meg olyan, mert az sokaknak bejön. Komolyan meg kell játszani magát az embernek, meg az alapvető természetét megváltoztatni, hogy legyen valakije? Amennyire én tudom, az emberek nem így működnek, hogy ilyennek kell lennem és akkor ilyen leszek. Komolyan gondolják azok, akik ilyen tanácsokat osztogatnak?
2015. máj. 16. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak már nem tudnak mit mondani azoknak akik minden reményüket elvesztették ..
2015. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Ezt én is utálom, főleg női magazinokban. 3 oldalon keresztül sorolják, hogy a személyiséged mely tulajdonságait nyomd el, és milyen újakat játssz meg, mert azzal pasit lehet fogni. A végére persze odabiggyesztik, hogy a legfontosabb, hogy légy önmagad!


Nem kell megváltoznod, és ne érdekeljenek az ilyen emberek.

2015. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Én pont egy zárkozottabb csávó vagyok. Nincs barátnőm, nem is volt. Ha nem változtatok magamon nem is lesz, mert eddig sem volt. 25év alatt már véletlenül is össze kelett volna futnom valakivel aki bejön meg én is neki és még ki is jövünk... Nem mindenkinek megy ez... Majd a következő életembe talán jobb lesz. Ha meg egyszer élünk akkor rábas*tam...
2015. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan gondolják,de ha ők lennének ilyen helyzetben,ők sem tudnának ennyit változni...

Amúgy a mai világ valóban így működik sajnos,de ez szerintem szégyen inkább,mintsem jó dolog.

Nekem is mikor megkérdeztem nőket,min változtassak hogy a nőknek tetszek,az egész életemet változtassam meg,mindent cseréljek le,járjak el heti ötször kondizni,és még sorolni lehetne mennyi mindent soroltak fel.

Szóval ha nem alakítod át az egész életedet,nem azt csinálod amit a nők szeretnének látni és hallani,akkor bizony esélyed sincsen manapság...

2015. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem "kell" csinálni semmit. Azt csinálsz, amit akarsz.

Egyszerűen csak ha nyitottabb vagy, akkor ezerszer nagyobbak az esélyeid. De te döntöd el, hogy mennyire fontos ez neked.


Egyébként én nagyon sokat változtam, amikor megismertem a párom és rájöttem, hogy nekem ő kell. Eleinte csak eljátszottam, hogy nem vagyok határozatlan, mert ő azt mondta, hogy csak a határozott nőket szereti. De idővel meg is változtam. És őszintén szólva örülök neki, mert pozitív volt a változás, sokkal jobban érzem magam most a bőrömben.


Nem kell félni a változástól, mert az nem feltétlenül rossz. Például ha nyitsz az emberek felé, akkor nem csak párkapcsolatod lehet, hanem barátaid is. Tényleg olyan tragikus?

2015. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó kommentelő is írta nagyon jól,nem kifordulnod kell önmagadból,pusztán nyitottabbnak lenned.Önbizalom és nyitottság,kommunikáció azok a kulcsszavak,amelyekkel szerintem mindent elérhetsz,amire igazán vágysz.Nyilván nem a sötét szobád magányában,a tévé előtt,egy sörrel a kezedben.Hanem mondjuk egy parkban kutyasétáltatás közben,amikor szóba elegyedsz valakivel,aki megtetszik.Ez csak egy példa a sok közül.
2015. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nyitottabb mindig lehetsz,de az nem = a megváltozással.

De szerintem aki csendes,zárkózott,annak valójában semmi gondja nincs,csak nem igazán szereti az embereket.Nem a társaságot,az embereket.

2015. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod ilyen biztosan, hogy a "csendes, zárkózott" a valódi személyiséged és az alapvető természeted?
2015. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ti nagyon álomvilágban éltek szerintem,ahol minden tökéletes és egyszerű az embereknek.

A valóság viszont nagyon nem ez.

Akit sok éven keresztül megaláznak mások,kinevetnek,és igazából senki nem foglalkozik velük érdemlegesen,azoknak hogyan kéne nyitottabbnak és önbizalommal telinek lennie?

Az már megint egy más kérdés,ha van kiért megváltozni úgymond egy irányba,mert az hatalmas motiváló erő bárki számára.

Nyilván mindenki szeretne nyitottabb lenni,de ha nem úgy állnak hozzá más emberek sem,akkor hiába nyitott mások felé.

És ezt tapasztalatból írom,mivel nem vagyok az a hű de menő,motorral és kocsival menőző hülyegyerek,így hiába nyitottam az emberek felé,ők bezártak előttem mindent.

És mivel nem vagyok az a menőző gyerek,sem kigyúrt nagyképű,jóképű gyerek,így aztán a csajok sem tudnak felvágni velem,tehát őket sem érdeklem.

És akkor itt be is zárult a kör.

Szóval itt a külsőségek is nagyban szerepet játszanak,hiába vagy nyitott...

2015. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, aki nyitottabb, miért jobb. Néhány ember lehetne zárkózottabb.
2015. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!