Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan mondják hogy nagyon szép vagyok, de mégse talál meg a szerelem?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy szép vagyok, és nem vagyok buta sem.. mégsincs olyan fiú aki komolyabban közeledne felém, aki meg igen, az nem az én esetem.. Nekem túl nagyok az elvárásaim? vagy mi nem stimmelhet velem?

2013. jan. 6. 01:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
Peched van.
2013. jan. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:
az biztos :/
2013. jan. 6. 01:57
 3/78 anonim ***** válasza:
Kérdésedből kiindulva tizenéves vagy, szóval még nem aggódnék. Ha majd 30 éves korodra nem volt még komoly kapcsolatod, na akkor aggódnék.
2013. jan. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
18%

Valszeg neked túl nagyok.

Gondolom nem vagy válogatós, csak legyen a pasi jóképű, nem kell gazdag legyen, nem baj ha nincs Audija, beéred egy Volkswagennel, nem kell, hogy sokat költsön, csak nyaralni vigyen el, moziba, vacsorázni.. Nem kell drága ajándékot vegyen Iphone 5 bőven elég.

Ez mellett legyen ambiciózus, okos, markáns, férfias, ne legyen papucs, de mindenben értsen veled egyet, legyenek céljai, ha lehet legyen saját lakása. A farka mérete meg nem számít, csak ne legyen kicsi.:P

2013. jan. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:
:D ez tetszett :D de nem.. nem kell hogy legyen autója, nem számít hogy pénzes-e vagy sem. nem kell elvinnie vacsorázni, csak legyen mellettem, néha jobb egy otthon ülős filmezős este, mint egy mozi vagy vacsi. Aztán amiket jellemzőket írtál az kb igaz, de ne értsen mindenben egyet velem, legyen saját véleménye és mondja ha nem tetszik neki valami.. Sőt a farka mérete sem számít, nem amiatt szeretem. :D lehet kihagytam valamit :o
2013. jan. 6. 02:08
 6/78 A kérdező kommentje:
jaa és nem nem kell Iphone 5.. tömeg cucc :D
2013. jan. 6. 02:10
 7/78 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, itt majd kapsz priviket bőven, aztán válogathatsz :D
2013. jan. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 A kérdező kommentje:
ez nem ismerkedős oldal, úgyhogy nem itt ismerkednék :)
2013. jan. 6. 02:13
 9/78 anonim ***** válasza:
8%

Örülök, hogy tetszett a válasz. Ami azt illeti a farka mérete hidd el számít.:D

Kifogsz egy 10-12 centist elsírod majd magad:P:D

2013. jan. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
Mert a szerelem nem (csak?) attól függ, hogy ki milyen szép.
2013. jan. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!