Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ír vissza röviden a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír vissza röviden a lány?

Figyelt kérdés

Egy netes közösségi oldalon (nem, nem fb, attól tematikusabb) kezdtem el beszélgetni egy lánnyal.

Kb. 2 hete folyamatos levélváltások mennek. Mindig visszaír, naponta többször is. A válaszok azonban nem terjeszkednek túl az egy-két mondaton.

Nem arról van szó, hogy nem akar beszélgetni, mert ált. pozitív válaszokat kapok, de ő keveset kérdez, én annál többet.

Persze lehet én vagyok másabb, mert elég sokat tudok írni, meg beszélgetni mindenről, ált. van véleményem a dolgokról, és pl. azt szeretem ha több oldalas levelekben értekezek valakivel. De nyilván nem minden ember ilyen.


A kérdésem az lenne, hogy mi a normális? A terjengősebb válasz, vagy ez egyénfüggő?


2015. máj. 17. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:

ez egyénfüggő, de ritkán írnak az emberek több oldalas leveleket

általában írásban én is rövidebben, pár mondatban válaszolok meg ezzel szerintem a többség így van

nyilván egy hosszú levélre igyekszem kifejtett választ írni, de akkor se oldalakat

szóval az hogy röviden válaszol, még nem jelent semmi rosszat, ha az pozitív meg azért érdeklődik

2015. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mumusan ***** válasza:
Lehet hogy nem egy beszédes fajta ember. Vagy lakadóban van az érdeklődése irántad. Véleményem szerint ha beszélgetésbe elegyedik egymással két ember akik kölcsönösen pozitívan állnak a másikhoz, akkor nem 1-2 mondatban válaszolnak. Szóval ha úgy érzed hogy kevés a kommunikáció akkor nem igazán érdekled.
2015. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én például akkor írok rövidebb válaszokat, amikor lefoglalnak a teendőim. Nem mindenki éli virtuálisan az életét, nem mindenkinek erőssége az írásos kommunikáció, mindenkinek más a kommunikációs stílusa.
2015. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én hosszabb válaszokat írok,ugyanezt elvárom a másiktól is.Ha nem érdeklődik,meg csak 1-2 mondat telik tőle,megy a levesbe.
2015. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem érdekled.
2015. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!