Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most akkor röviden balkukis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor röviden balkukiság? (egy csaj akivel azért nem jönnék össze mert túl népszerű, más mint én)

Figyelt kérdés

nem mintha eddig közeledtem volna felé, sőt azon is agyalok szokszor hogy most bejövök neki vagy sem, mindezt persze ő kezde, mikor szeptemberbe sokadszorra sasolt sokáig ,osztálytársaimnak is feltűnt


aztán itt jött az a rész ,mikor nem léptem, mert úgy éreztem nem vagyok kész egy ilyen csajra, akinek sok önbizalma van, népszerű, sokan kedvelik és már vagy egy éve nem volt barátja viszont bulizni szeret, szal van benn egy kis ribanc vér is


de ennek ellenére a balf.sz fejem minden nap megnézi fészbukon(tudom tudom mennyire nyomorékság) ,és elképzeli hogy mennyire adná ha összejönne vele, mert tényleg jó lenne, de a racionális énem meg azt mondja ,hamar megunna a csaj, nem hozzám való, max pár hónap lenne, viszont fél vagy több év mire kimenne a fejemből, mivel egy suliba járunk


18f


2012. jan. 23. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

kár, hogy csak 18 vagy, különben mondanám, hogy én szívesen járok veled.

amúgy lehet, hogy bejössz neki, nekem sem az adoniszok jönnek be, szeretem, ha egy fiú kicsit félénkebb és nem nagyképű.

2012. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nem vagyok csúnya, inkább érdekes hogy egyik képen bazi jóképű vagoyk, de ha nagyon nyomott hangulatom van éserős napfény süt meg akkor egyértelmű csúnyaember


szóval nemértem a szitut, alig beszéltem vele és ennek ellenére csinálja


egyébként tudom a választ . igen balf.sz vagy :D

2012. jan. 23. 22:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Tényleg balf.sz vagy. Amúgy szerintem vegyél vissza az előítéleteidből, nem mindenki ribanc aki bulizik, nem tudod milyen lenne egy kapcsolatban...
2012. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha egy csaj feltűnően sokat néz téged, akkor tuti tetszel neki, hidd el, én is lány vagyok, és ha nagyon tetszik egy fiú, azzal próbálom felkelteni a figyelmét, hogy bámulom.
2012. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ezt még eddig nem mondtam, hogy mostanság sok a pattanásom..miezmár egy csajt ez nem létezik h nem zavarja??

mert kb ugyanúgy köszön, mint mikor még alig voltak

pesszimista vok:S:S

2012. jan. 23. 23:01
 6/11 anonim ***** válasza:
hívd el randizni, ha majd már együtt jártok és látod, hogy tényleg tetszel neki, akkor megjön majd az önbizalmad.
2012. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
amúgy ha nyomott vagyok és a szemembe tűz a nap én sem nézek ki valami szépen. ezzel a legtöbben így vannak.
2012. jan. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

de érdekes mód, mivel valami oknál fogva szépnek tartom őt(kissé fura arca van, de mégis szexi), ha betegen hálóingbe jönne suliba akkor is megnézném :D

áhhh itt mondjátok hogy hívjam el minden. igazából egyre szarabb mert már 5 hónappal ezelőtt meg kellett vna tennem, jah és jobb később mint soha azt is értem, de a rám nehezedő teher is növekedett azóta

2012. jan. 23. 23:14
 9/11 anonim ***** válasza:
hívd el, mégis mit veszíthetsz? semmit. engem is visszautasítottak már. nagy ügy. próbálkozni kell, különben soha semmi nem jön össze. gondolj bele, már öt hónapja együtt lehetnétek, ha az elején lépsz. meddig akarsz várni? majd írd ám meg nekünk, hogy mi lett!:)
2012. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
már csak kéne a megfelelő pillanat mikor egyedül van.
2012. jan. 23. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!