Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondtok nekem jó könyveket?...

Mondtok nekem jó könyveket? 14 éves vagyok, lány és szeretnék valami izgalmas könyvet. Ha lehet irjátok le röviden hogy miről szól.

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 10:49
 1/4 Sárancs ***** válasza:

Én az útvesztőt ajánlanám: [link]

van folytatása is:)

És a beavatottat: [link] ez a kis bevezetője nekem nem keltette fel nagyon a figyelmem ,de eszméletlen jó könyv:) nagyon ajánlom őket

2014. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Marion Farrington:

[link]



Senki sem tudta, ki az a Marion Farrington, míg valaki kegyetlen módon meg nem gyilkolta.


..


Gravestone városában kegyetlen gyilkosság történik. Két helyi lány, Bo és Sophie megtalálnak egy sírkövet, amelyre Marion Farrington nevét vésték. Mindenki a Sírásóként emlegetett sorozatgyilkosra gyanakszik, ám a két tinédzser és egy FBI-ügynök úgy vélik, hogy más volt a tettes. Miközben az igazság után kutatnak, olyan dolgok derülnek ki, amelyekre egyikük sem számított. A Marion Farrington - A sírkő című könyv a trilógia első része. Kövesd nyomon mind a három történetet, hogy megtudd a rejtélyt!

14 éven aluliaknak nem ajánlott!

2014. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dórip válasza:
Suzanne Collins:Éhezők viadala (és folytatásai:Futótűz,A kiválasztott)
2014. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Dragomán György:Máglya

egy korod beli lányról szól és a nagyanyjáról(nagyo izgalmas könyv)

2015. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!