Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézik le sokan ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le sokan ennyire a nőket?

Figyelt kérdés
Folyamatosan megy az általánosítás, de csak negatív dolgokról. A nők csak a pénzre utaznak, a nők csak lógnak a férfiak nyakán, nem tudnak tájékozódni, nem tudnak a pénzzel bánni, nem értenek ehhez, nem értenek ahhoz. Minden általánosítás szinte csak negatív. Nincs olyan dolog, amiben a nők jobbak lennének ezek szerint.

2015. máj. 17. 13:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%
Mert ezzel próbálják igazolni saját tehetetlenségüket. Jó néhány terület van, ahol a nők jobbak a férfiaknál.
2015. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%
Mert vannak dühös, frusztrált, egyes esetekben nagyon buta hímneműek (nem nevezném őket férfitársaimnak), akik úgy akarnak megkönnyebbülni, hogy ostobaságokat hangoztatnak, és másokat fikáznak. Maguknak ártanak leginkább, egy intelligens, normális nőnek soha nem tudnának.
2015. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%

Többé-kevésbé ez is általánosítás.


Megvannak azok a területek is, ahol a férfiak vannak lenézve (csak a pinára utaznak, csak a kiszolgálásra utaznak) vagy bénának nézve (egy kiló kenyeret nem tud venni, két órát nem lehet otthagyni a gyerekkel).


De egyetértek, hogy összességében a nők több területen vannak lenézve, mint a férfiak.

2015. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%
Férfiakat is lenézik. Szóval kvittek vagyunk!
2015. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
21%
én nem vagyok elkeseredett nő gyűlölö de nézd már meg a mi nőket semmire kellő majd nem az összes főzni takarítani gyereket nevelni 1ik se tud csak kirakni a valagát facebookra! meg akkor az elvárásaik hogy a jó isten se tudná teljesíteni! és cserébe mit ad? semmit
2015. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%
Bocs, de szerintem pont így hangzik egy elkeseredett nőgyűlölő.
2015. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
8%
pedig nem vagyok az! csak tisztán látom a dolgokat
2015. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
59%
A betűket viszont nem látod tisztán, ahogy nézem, mivel írni sem tudsz. Pont lefeded a kategóriát, amit leírtam, és nálad még a nagyon buta is látszik. Számtalan nőnemű ismerősöm van, aki sokkal több ér nálad már így látatlanban megmondom. :)
2015. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
35%
minden sztereotípiának van alapja
2015. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
9%

Csak az érzi magát lenézve aki tényleg olyan mint amiket felsoroltál,mert magára ismer.Lehet,hogy akkor a férfinak igaza van?

A pozitív megnyilvánulást is meg kell tudni hallani.

2015. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!