Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csodálkoznak a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak a nők, hogy sokan nézik őket és le akarnak velük feküdni, ha nőiességüket meglehetősen kihangsúlyozva öltözködnek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Mert nem feltétlen nektek, hanem magunknak akarunk tetszeni. Ha valaki kedveli a 'hangsúlyozó' darabokat, még nem biztos, hogy hódítani akar vele.
2014. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Én nem csodálkozok. Nem öltözök ízléstelenül sem közönségesen és nem is dobok ki semmit, egyszerűen csak csinos vagyok, mégis megnéznek. De örülök és büszke vagyok rá, mivel én dolgoztam meg a külsőmért.
2014. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Én inkább azon csodálkozom, hogy miért úgy működnek a férfiak, hogy igzából minden élő és mozgó nőt, aki nem annyira csúnya, megdugnának.

Én pl. bő cuccokba járok, se mellem, se $eggem, mégis ígyis odajönnek, hogy feküdjek le velük.

Szóval szerintem mindegy a ruha, ok, lehet hogy egy jobb öltözködésűhöz többen odamennek de a lényegen nem változtat: mind dugni akar.

2014. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
mert egy félmeztelen pasira minden nő rá akarna mászni? nem, sokkal kevesebben stírölnék... itt a lényeg a férfiak beállítottságán van, ami nem baj, így működtök, ez van, de akkor ne a nőket hibáztassátok. csak nem gondoljátok, hogy amiatt takargatni fogjuk magunkat, hogy ne jöjjön rátok állandóan a kangörcs...
2014. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!