Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ronda srácnak van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda srácnak van esélye arra, hogy barátnőt szerezzen úgy, hogy nincs pénze?

Figyelt kérdés
20 èves vèkonyka srác vagyok. A fizikai erőm gyenge, a fejem banán alakú. Mindezek melett ráadásul szemüveges is vagyok. Az országban lèvő legtöbb emberhez hasonlóan csóró vagyok. Nem lesz sose barátnőm? :'(

#fiú #rondaság #srác #banánfej #csúnya dolog
2015. máj. 17. 19:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
50%
Nem akarok hazudni, nem lesz, csak ha veszel. Ahhoz meg pénz kell.
2015. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
8%
Van.
2015. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
0%
Még szép hogy van egy külföldön élő magyar velem egykorú lányt fűzögetek pedig még csak jóképű se vagyok ;) :D
2015. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
0%
Van, de nem az A kategóriás ( szép, csinos, diplomás, sikeres) csajok közt keresgess. Lányok közt is van olyan, aki nem túl szép, se nem túl sikeres, és pasit keres.
2015. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
10%

Most miért kell átverni szegényt? Miért nem mondjátok meg neki pacekba, hogy semmi esélye? Ehhez kell egy kis bátorság, de ez a tiszteséges.

Papa... semmi esélyed. Banán alakú fejjel meg végképp nincs. Egy lottó ötösben reménykedj, más nem segit.

Lottó ötös = édeshármas, ez szintiszta matematika.

2015. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
0%
Szia :) szerintem van!kuldenel magadrol kepet uzenetbe?kivancsi vagyok.
2015. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
0%
2015. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
34%

Ha jó a személyiséged, van önbizalmad a kinézeted ellenére, intelligens vagy és figyelmes- tehát a belső tulajdonságaid nagyon rendben vannak, akkor van esélyed normális gondolkozású, nem csinibaba lányt találni.

Amennyiben a csóró azt jelenti, hogy nincsenek ambícióid és terveid a jövőre nézve, hanem egy darab általános iskolai papírral próbálsz a mekiben munkát találni, akkor ezen sürgősen kéne változtatni. Nem a csóróság miatt, hanem mert senki sem szereti az olyan embereket, akinek nincsenek céljai.

20/L

2015. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem sincs sok, max ha olyan a belsőkisugárzásod, és találsz valami normális nem felszínes csajt. :D


Üdv, egy szintén csóró, 20 éves vékony kölyök képű úgy szint szemüveges, szar fizikumú sorstárs. :P

2015. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy paradoxon, de olyan jó hogy minden nő ezzel jön. Ha ronda, ráadásul sovány, annak sose lesz olyan önbizalma, mint azt ti szeretnétek. Gondolkozzatok már el, hogyan lenne? Ha te ragyás, narancsbőrös, kancsal, zsíros hajú nő lennél, riszálnád magad minden hétvégén félpucéran a táncparkett közepén? Ugye hogy nem?
2015. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!