Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki valamiért más az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki valamiért más az hogy talál magának társat az életben? meleg, beteg, impotens. Stb

Figyelt kérdés

Ráírja magára hogy meleg,beteg,impotens és társat keresek?

Mert gondolom nekik nincs külön társkeresőjük akik betegek!



2015. máj. 18. 05:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A homoszexualitás nem betegség.

Én asperger szindrómás vagyok. Úgy fogalmaztam mindig, hogy kicsit fura vagyok. Azt viszont, hogy ez az autizmus egyik formája, nem szoktam hirdetni, mert mindenkinek az Esőember ugrik be. Illetve egyszer azt hitték, hogy Downos vagyok.

2015. máj. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy mások, ismerkedik, barátkozik és aztán talál valakit aki hozzá hasonló, vagy elfogadja olyannak amilyen.
2015. máj. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eléggé kihangsúlyoztad a 'beteg' és 'meleg' szavakat...

Egyébként meg de, pl. a Grindr a melegeknek készült Tinder. A beteg emberek pedig valószinűleg nem betegeket keresnek kapcsolatba, hanem akármilyen embert. Az impotens emberek meg ugyanúgy keresnek, ahogy mások.

Erősen azt érzem, hogy ez a kérdés csak polgárpukkasztás akart lenni, mivel túl sok értelme nincs.

2015. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
El se hinnéd, hogy mennyi "más" szaladgál az utcákon. Idestova az a ritkább, aki tényleg emberszabású. :))
2015. máj. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!