Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mit tesztek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tesztek, ha egy ismeretlen lány rátok mosolyog (utcán, buszon stb. )?

Figyelt kérdés

Ha tetszik? És ha nem szimpatikus?

Ha esetleg nem történt ilyen, mit tennétek?

Ha történt, mi lett a vége?



2015. máj. 18. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%

Ha tetszik, akkor megkérdezném, hogy messze lakik-e, vagy inkább hozzám menjünk.

Ha nem szimpatikus, akkor megkérdezem, hogy "szopol-e boré?"

HA esetleg nem történt ilyen, akkor azt tenném, hogy írnék ide egy ilyen idióta kérdést.

Ha történt, akkor az lett a vége, hogy szexeltünk és jó volt.

2015. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg egyik esetben sem csinálnék semmit, maximum visszamosolyognék.
2015. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 opened paradise ***** válasza:
Először valószínűleg leblokkolok,de ha nem tűnik el/sétál el mellettem az idő alatt,aki vissza mosolyognék.
2015. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy így néznek ki a gondolataim ilyen esetben :

"Van mögöttem valaki akire mosolyog? (hátranézek)

Akkor kire mosolyog? Rám? Áh biztosan nem, azt hiszi valaki más vagyok. De mi van ha mégis. Na mindegy, forduljunk el, mert már nagyon elpirulok. (elfordulok) De mintha még mindig engem nézne. De hát egyáltalán nem vagyok jó képű, minek néz engem. Ajjaj valami van az arcomon? Vagy a hajam feláll... meg kellett volna fésülködni reggel. Ránézek szép lazán, mintha csak az ablakon akarnék kinézni és közben forgatom a fejem (teljesen idegesen felé fordítom a fejem, majd gyorsan elkapom). Jó így nem lehet utazni, tisztára görcsölök, hogy most miért nézhet, lehet nem is rám mosolyog, csak rajtam röhög valamiért. Leettem a ruhámat? Jó, bámuljunk ki az ablakon, mintha észre se venném. Tereljük el a figyelmet, mert így hosszú lesz ez az út. Hm, mit kéne enni vacsorára? Lecsót jó lenne csinálni, de hol kaphatok hozzá olcsón paprikát? Még mindig engem néz? A francba, megint rá gondoltam..." Ez kb másfél perc leforgása alatt :D

2015. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 Ez aranyos :DD közben a lány meg azt hiszi, hogy vele van valami baj:)
2015. máj. 18. 20:54
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Gyorsan úgy teszek, mintha nem látnám, miközben kétségbeesetten azon kezdek gondolkodni, hogy honnan ismerem, ha esetleg rámköszön. (Nem olyan kellemesek az efféle élethelyzetek, ha gyakorlatilag képtelen vagy arcokrat megjegyezni)

Azt meg egy mosolyból nyilván nem tudom megállapítani, hogy szimpatikus-e valaki.

2015. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Még soha nem történt velem ilyen,valószínűleg nem is fog.

Mit tennék?

Ha szimpatikus a lány:

Hát először leellenőrizném,hogy mögöttem nincs-e senki,akire mosolyog.

Aztán ha tényleg nincs,akkor belenézek a szemébe,és ha továbbra is engem nézne és mosolyogna rám,akkor odamennék hozzá,és megkérdezném minek köszönhető ez a kedves mosoly. :)


Ha nem szimpatikus:

Akkor kerülöm a tekintetét,semmilyen jelet nem adva neki.És ebből rá fog jönni.


23/F

2015. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nem szimpatikus: semmit se teszek.


Ha szimpatikus:....

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

akkor se.

2015. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Én az esetek többségében búval baszott embereket látok mindenhol. Ha meg rá mosolygok valakire egyből lehajtja a fejét és olyan szégyenkező fejet vág.
2015. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem csinálok, mert egy szarfxszú vagyok.
2015. máj. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!