Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek milyenek a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyenek a mai 20-30 közötti egyedülálló nők? Mik az elvárásaik?

Figyelt kérdés
2015. máj. 18. 21:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

7-es azért mer nem akarok gyereket és felséget az már azt jelenti hogy nem is lehet komoly a kapcsolat ?


Akárkiről hallok az elvált vagy válófélben vannak vagy tönkre van menve a házassága.


Nekem szüleim elváltak, nagynéném elvált, nem egy olyan barátnőm volt akinek már volt férje.


Akkor minek a házasság ?

Ki fogja garantálni hogy 10 év múlva is szeretni fogod a másikat vagy ő szeretni fog téged ?


Szembe szomszédom jött a hülyeségével hogy 11 éve övék a tökéletes házasság.

A csaj még abban az évben lelépett valami pénzesebb pasival.

Mellesleg a bíróság egyértelműen a nőnek ítéli a gyereket.

És akkor mi lesz ?

A férfi hétvégén elviheti a gyerekét két órára meg fizetheti a gyerektartást ?


Köszi nem, én kihagyom.

2015. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Most komolyan, egyáltalán nem gyakori, hogy valakinek harminc alatt tervezett gyereke van. Becsúszik, és úgy vannak vele meg tartják, de azért kevés párnak van olyan egzisztenciája, hogy 25-26 évesen már ott tartson, hogy na, épp van eltapsolni való hatvanezrem egy hónapban, kéne egy zabagép, biztos el tudom tartani. Ennyi idősen az emberek nagy része azért küzd, hogy elköltözzön otthonról.
2015. máj. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon rendesek köztük. Csak nem ezen a féltekén. :D Viccen kívül, a legtöbb elég egyszerű ember, de azért akadnak értékes, intelligens lányok is.
2015. máj. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A felhasználó ***** válasza:
Egyáltalán nem csoda hogy valaki nem akar házasodni. Felmérés alapján Magyarországban 67%os volt a válási ráta 2010-ben, ami akkor világszinten a harmadik volt, 4%-al az első alatt, és kétlem hogy ez azóta csökkent volna.
2015. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Autó,ház jól fizető állás.
2015. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nincs nagy elvárásom: élni és élni hagyni elvét kövesse a pasi és legyen sütnivalója az élethez. Ne akarjon rajtam élősködni és ne is akarja, hogy rá legyek utalva, mert ettől ő nagyon pasinak hiszi magát.
2015. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!