Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire visszataszító ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire visszataszító ez egy felnőtt férfinak? 25L

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni:


25 éves lány vagyok, szép arcú és csinos. Sokan udvarolnak nekem, ami boldoggá is tesz meg el is keserít. Ugyanis a bökkenő ott van, hogy néhány éve 120 kiló voltam és bizony ez meglátszódik a testemen. Lóg a mellem és a hasam, striás a bőröm. De a karomon és a combomon sem olyan feszes a bőr.(Ez ruhában nem látszik mert ügyesen össze tudom válogatni a ruhadarabokat)


Az előző párom az első együttlét után "megundorodott" tőlem és finoman lekoptatott, pedig több mint 5 hónapig udvarolt lelkesen és kitartóan. Azóta nem volt senkim.


Van olyan férfi, aki ezt el tudja viselni és a hibámmal együtt szeretni? Mennyire zavaró ez nektek, férfiaknak, ha a nő amúgy odaadó és kedves?


Gondolkodom a plasztikaiműtéten de hogy őszinte legyek, félek tőle. Ráadásul a műtéti hegek is egy életre szólnak mint a striáim.


Köszönöm a válszokat!


2015. máj. 19. 17:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Azonnal sportolni kellett volna a fogyas megindulasakor. Ejj, szerintem azert keress fel egy szemelyi edzot.
2015. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%

Én nem gondolkoznék a helyedben a plasztikai sebészen, ha te vagy a linkelt képen akkor a műtét és kis sport után szerintem nagyon jó alakod lesz :)

Amúgy nagyon plasztika ellenes vagyok, egyéb esetekben.

2015. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez mindenképpen plasztikai műtét. Inkább néhány heg (amit azért ma már elég jól lehet halványítani), mint így...
2015. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%
Szegény csávó =( 5 hónap
2015. máj. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

ez a kép téged ábrázol, vagy ezt a neten találtad, és úgy érzed, Te is így nézel ki?


Ha az utóbbi, akkor nagyon meglepne, ha valóban így néznél ki, voltam már olyan lánnyal (és nem egyszer), aki 160cm/110 kilóról jött le 60kg-ra, és látszott rajta az amit leírsz, de negyed ennyire, mint ezen a képen, van haverom aki 160 kg-ról fogyott 80-ra neki is lóg a hasa, de negyed ennyit, plusz ő egy 10-essel idősebb volt nálad amikor lefogyott, a fiatal bőr pedig könyebben regenerálódik...


ha nem rólad van a kép, akkor lehet, hogy csak az énképeddel van valami gond (nekem is van testi hibám, amit kb 100x akkorának látok, mint amekkora valójában, de a tükörből nekem ordít a lányok meg akikkel voltam mindig azt mondták, hogy semmi gond, időbe tellett megbarátkoznom vele, és elfogadnom, hogy mások nem látják katasztrófának gyakran észre sem veszik).

Ez ellen lehet tenni szintén.

2015. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok mint te és mióta így nézek ki, még kevesebb az önbizalmam. Ez egy olyan dolog, ami te már edzéssel, diétával nem tudsz segíteni, ez bizony így maradt.

Nekem is borzasztóan lóg a mellem is...

Szerintem (ezt fogom én is tenni), ha lefogysz teljesen arra az alakra, amit szeretnél, menj el plasztikai sebészhez és csináltasd meg.

Ez egy olyan dolog, ami totál tönkreteszi az önértékelésed és megkeseríti az életed. Tudom, mert nekem is ez van... nem húzok, csak hosszú, bő ruhákat, klaffog a bőröm, évek óta nem voltam strandon és nem merek ismerkedni.

Egy srác hiába szeret és van oda érted, lehet, hogy el is fogadja, ahogy kinézel, valld be, neked sem lenne éppen vágykeltő, ha a párod ilyen lenne :( Tudom, hogy borzasztó, de muszáj a tényekkel szembenézni.

Én biztosan meg fogom csináltatni akkor is, ha mindenem rámegy, mert így nagyon boldogtalan vagyok.

22/L

2015. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%

Én is fogytam, igaz csak 10 kilót... Az én párom imádja a striáimat, azt mondja, szerinte szexi :) a melleimet is csak üres zacskóknak hívom, de ő úgy szeret engem, ahogy vagyok.


Elvileg, ha sokat testápolózod a bőrödet, meg vannak ilyen bőrfeszesítő testápolók is, akkor ahogy cserélődik a hámréteg, egyre feszesebb is lesz a bőröd.


Szerintem van esélyed megtalálni a megfelelő srácot, csak légy vele őszinte, meséld el neki, hogy lefogytál és ez történt, hogy tudja, mire számítson.

2015. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Azokkal, akik azt mondják, hogy aki igazán szeret, az így is szeretni fog, ne foglalkozz, mert baromság. Nem fogsz találni olyan pasit, aki ezt el tudja fogadni, vagy ha igen, olyan ronda lesz, hogy te nem fogod tudni elfogadni a másikat, csak azért leszel vele, hogy legyen valaki melletted, és egy életre boldogtalan leszel.

Szerintem mindenképpen a lehető leggyorsabban keress fel egy plasztikai sebészt, legalább egy konzultáció miatt. Biztosan kapnál kedvezményt is, a több műtét miatt. Az önbizalmad helyre fogja rakni, megfordul az arány, a pasik 99%-a vonzónak fog tartani. A hegeket bízd az orvosra, pontosan meg fogja mutatni, hogy hol lesznek, mennyire fognak látszani, nem kell aggódnod emiatt.

Érdemes egy pszichiátert is felkeresned, nem mellesleg.

2015. máj. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

ha jól tudom, van TB támogatott plasztika rá, ha nagyon nagy túlsúlyról fogytál, és ezt tartottad is min 1 évig. de nem tudom, hogyan van pontosan, bocsi ezért :)


egyébként a helyedben én is elmennék, és megműttetném, mert bár ha nagyon szeretünk valakit, minden testi hibát el lehet fogadni (bár sokkal jobb, ha nem kell), gondolj bele milyen lenne, ha te is szeretnéd teljesen magadat, nem kell takargatnod...

2015. máj. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Igazatok volt.

Megcsináltattam a hasam. Őrület mennyiségű bőrt szedtek le és most nagyon szép feszes!! :) sokkal jobban érvényesül az alakom.

Sajnos a doki szerint muszaj lesz meg a combomat is megmuteni mert rengeteg borfelesleg van rajta de nem baj!!

Nem lett volna szanad elhíznom és akkor most nem szenvednék ennyit.

Koszi az eddigieket

2016. szept. 3. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!