Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, Férfiak honnan veszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak honnan veszitek a bátorságot ismeretlen nőt lerbancozni?

Figyelt kérdés

Odamész egy csajhoz/nőhöz valamilyen ürüggyel, vagy mert van benned annyi, hogy meg mered szólítani.

Viszont a csaj/nő kedvesen elküld. Honnan veszitek a bátorságot arrogáns ptának, hülye kvának nevezni?


Ma köpni nyelni nem tudtam. Nálam fiatalabb srác, akivel ha 8évvel lennék fiatalabb, nem lennék férjnél, nem lenne családom még szóba is állnék. Kedvesen elhárítottam a közeledését. Na ami szitkokat én bezsebeltem. És mire felfogta, hogy kb csókolommal köszönhet, még csak elnézést se kért.


Ha így álltok a másik nemhez, akkor miért sír a szátok, hogy kutyába se vesznek titeket?


2015. máj. 20. 10:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván mind ilyen... Általánosítani nem bűn? A nagy élettapasztalatoddal tudhatnád, hogy nem mind ilyen. Csak épp megtalált egy sggfej...
2015. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos sok ilyen van. De tényleg nem kell általánosítani, szaralak nőből és férfiból is akad elég.
2015. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Interferencia ***** válasza:
50%
Gratulálok a sok eszedhez!
2015. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Bocsánat, akkor aki most ezt még elolvassa, honnan veszed a bátorságot- személyesen neked szól ha bunkó vagy.

Ha így állsz.., miért sír a szád, hogy kutyába se vesznek.


A kérdésre várom az ötlete, hogy személyesen az erre kóricáló nem épp udvarias férfiak is elolvassák, ne támadásnak vegyék.


Köszönöm, hogy hasznosan válaszoltatok.

2015. máj. 20. 10:48
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
4: Egyszerű amúgy, így könnyebb feldolgoznia az eseményt, csalódott, nem jött össze az 1201421. nő se, és egyszerűbb hibáztatni mást érzelmi alapon, mint racionálisan gondolkodnia.
2015. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem nem szokásom, mondjuk leszólítani se...
2015. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

:)

Na de gondolkodás nélkül vagdalkozni.

Futottam már bele nagyon nőhiányosba(randimeghívásokkal ostromolt ismeretlenül, jött utánam), akinek elég volt az orra alá tolni a karikagyűrűmet, és elnézést kért, ha tolakodott...

De alpári megnyilvánulást még nem tapasztaltam.

2015. máj. 20. 11:02
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Én nem csinálok ilyesmit, nem is megyek oda nőkhöz. Felesleges, úgyis mind elutasít.
2015. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
7:"Csak épp megtalált egy sggfej..."
2015. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Interferencia ***** válasza:
87%
Nem azért, de te eddig burokban éltél? Nem tudtad, hogy vannak buta, érzéketlen, rosszindulatú, bunkó emberek?
2015. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!