Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, Férfiak honnan veszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak honnan veszitek a bátorságot ismeretlen nőt lerbancozni?

Figyelt kérdés

Odamész egy csajhoz/nőhöz valamilyen ürüggyel, vagy mert van benned annyi, hogy meg mered szólítani.

Viszont a csaj/nő kedvesen elküld. Honnan veszitek a bátorságot arrogáns ptának, hülye kvának nevezni?


Ma köpni nyelni nem tudtam. Nálam fiatalabb srác, akivel ha 8évvel lennék fiatalabb, nem lennék férjnél, nem lenne családom még szóba is állnék. Kedvesen elhárítottam a közeledését. Na ami szitkokat én bezsebeltem. És mire felfogta, hogy kb csókolommal köszönhet, még csak elnézést se kért.


Ha így álltok a másik nemhez, akkor miért sír a szátok, hogy kutyába se vesznek titeket?


2015. máj. 20. 10:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
A stílusodból ítélve nem vagyok benne biztos, hogy olyan kedves volt az az elhárítás...
2015. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Írtam, alpári megnyilvánulásba nem futottam még bele.

Ez nem burokban élés.

2015. máj. 20. 11:20
 13/22 anonim ***** válasza:
25%
#11 Nem tudom te mennyire lennél utána higgadt témával kapcsolatban, mikor bármennyire is tapintatos vagy, elhordják az összes női felmenődet mindennek...
2015. máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Interferencia ***** válasza:
90%
12: Jó, tehát tudtad, hogy vannak ilyen emberek, de ebben a helyzetben még nem nyilvánultak így meg. Ilyen megrázó, hogy ekkor is magukat adják? Lehet, hogy még nem üvöltött le zöldséges, mert megfogdosod a portékáját; ha előfordul egy ilyen, kiírsz egy kérdést, hogy honnan veszik ehhez a bátorságot a zöldségesek?
2015. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Spec szólt rám feszült zöldséges, hogy ne fogdossam a dinnyéket, mind finom.(lehet én voltam a kétszázadik aki a legnagyobb-legkisebb dinnyét kereste) Na de nem te hülye ribizli...

Felemelheti a hangját valaki, lehet bántó alap szavakkal is valaki, feszült, de ez mentség az alpáriságra.

2015. máj. 20. 11:40
 16/22 anonim ***** válasza:
68%
És mégis a hülye, tapló, alpári sеggfejek miatt írjátok ki a kérdéseiteket, problémáitokat, azaz tudat alatt valamilyen szinten jobban érdekelnek titeket ezek a bunkók, mint a normális srácok. Erről ennyit! :)
2015. máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%
# 16 Rátapintott a lényegre! A bunkók bevésik magukat az emlékezetükbe. Aki meg némán odébbáll az felejtős.
2015. máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Ez nem emlékezetbe vésődés.

Konkrétan az államat kapirgálom. És próbálom megérteni, miért?

Mert sajnos nem látszik, hogy már nem húsz éves vagy(kapok érte eleget), hogy nem látszik van két cuki gyerekem, alapból ha megszólítasz, akkor nem harapom le a fejed, de ha úgy közelítesz akkor jelzem "nem ismerkedek" már okod van beszólni.


És ilyenkor arra gondolok, hogy akkor a ma társat kereső csajok mikbe szaladhatnak bele, mi éri őket. Plusz van egy fiam, egy lányom, na nekik ez lesz majd a követendő példa... Hát köszi, marha jó.

2015. máj. 20. 12:02
 19/22 anonim ***** válasza:
87%
18: Szerintem kaptál elég választ, szűrd le a lényeget, és lépj tovább.
2015. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kérdező én megértelek, én is futottam már bele ilyenbe, hagyd a francba,sajnos vannak ilyenek is.
2015. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!