Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szól az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szól az ismerkedés arról, h egy férfi hogyan tudja lenyűgözni a nőt, meg h bizonygassa, alkalmas a párkapcsolatra, és ez miért csak egyoldalú?

Figyelt kérdés
A nőknek nem kell a férfit lenyűgözni? Nem kölcsönös? Ez nem oda-vissza játék? Mindig a férfinak kell túlteljesítenie, miközben a nők semmit nem tesznek ismerkedés közben? Azt hiszik a nők, hogy elég egy jó smink, egy magassarkú, meg egy csinos ruha?
2015. máj. 20. 11:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%

:D

Hát én ezt eddig nem tapasztaltam, én mindig óriási csalódásnak éltem meg, hogy nekem tetsző, normális srácok sosem érdeklődtek irántam (normális itt az, hogy kapcsolatot szeretne).

Elég gond az, ha úgy éled meg, hogy le kell egy nőt nyűgözni :)

Ne szidd magad, ne értékeld le magad, légy őszinte, de azért akarj jó színben is feltűnni.

Egy nő se áll eléd, hogy tudod-e hogy hány óra munkája volt abban, hogy szőrtelenített, edzett, figyel a kajájára, ápolja a haját, fodrászhoz jár, ápolja az arcbőrét, ruhát vásárol, és megtanul sminkelni?

Azért ha nem kéne egy srácot lenyűgözni hidd el, hogy sokan nem vennék a fáradtságot, és ilyen so-so lánykák mászkálnának a városban

2015. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
83%
Miért kellene bizonygatnod, lenyűgöznöd a nőt? Ezzel csak azt bizonyítod, hogy nem vagy vele egyenrangú. Szerintem téged párszor lekoccoltak már, és ezért kérdezel bugyutaságot.
2015. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
33%
ez mindig is így volt a nőknek könnyebb a pár keresés szinte semmit se kell tenni érte hogy pasija legyen neked meg néha vért kell izzadnod 1 csaj után mert nem adja könnyen magát
2015. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon sok férfi teljesen hétköznapi, átlagos adottságokkal rendelkezik, és ha nőt akarnak, akkor bizony meg kell erőltetni magukat, viszont sok esetben még ez is borzalmasan kevés. Főleg interneten vannak amúgy ilyen csajok, akik a megváltót várják, akik egész nap szórakoztatják őket — természetesen a tökéletes külső alapelvárás — cserébe egy ":D" vagy "xD" hangulatjelért, de igazán hozzászólni semmihez sem tudnak. Tök megéri az ilyen csajok energiát fektetni, mi? Nincs ez másképp a való életben sem. A belevaló, véleményalkotó, beszédes, korrekt csajok hamar foglaltak lesznek, a kis szófukar, hallgatag, szűkszavú lányok meg elvárják, hogy valaki non stop Showder Klubbal mulattassa, cserébe a nagy semmiért. Nem is nagyon csípem az ilyen háttérben meghúzódó, csodára áhítozó nőket.
2015. máj. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%
Ha számodra erről szól, az elég szomorú. Normális esetben ez kölcsönös, oda-vissza dolog és a nőnek is oda kell tennie magát és úgymond bizonyítania, hogy érdemes vele hosszabb távra tervezni.
2015. máj. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Jav.: csajokba*
2015. máj. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Kurtz Bickle ***** válasza:

Én így szoktam: nyűűűűűűűűűűűggggggg


Le vagytok nyűgözve pupikáim. 8-)

2015. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%
Attól, hogy egy nő nem köti az orrodra, még nem jelenti azt, hogy nem is tesz azért, hogy lenyűgözzön. - Lehet, csak rossz helyen keresgélsz.
2015. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy nagyon jó kérdés. Fel lehetne ezt tenni pár nőnek de valódi választ nem kapnál rá. Egyébként ki az akinek nem jönne be ha az ellenkező nem körülugrálja úgy ,hogy neki semmit sem kell tennie...ilyen szempontból érthető.


Egyébként ez a smink,magassarkú stb. dolog: Ez olyan mint a horgászat. Ez a csali, te vagy a hal. Ha bekapod a csalit kihúznak a partra és nem tudhatod mi vár rád... xd .

2015. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
76%
3: Miért kellene vért izzadni? Ha nem kölcsönös az érdeklődés egymás iránt lépj tovább...
2015. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!