Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szól az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szól az ismerkedés arról, h egy férfi hogyan tudja lenyűgözni a nőt, meg h bizonygassa, alkalmas a párkapcsolatra, és ez miért csak egyoldalú?

Figyelt kérdés
A nőknek nem kell a férfit lenyűgözni? Nem kölcsönös? Ez nem oda-vissza játék? Mindig a férfinak kell túlteljesítenie, miközben a nők semmit nem tesznek ismerkedés közben? Azt hiszik a nők, hogy elég egy jó smink, egy magassarkú, meg egy csinos ruha?
2015. máj. 20. 11:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
75%
Meg fogsz lepődni, de sok férfi imádja lenyűgözni a nőt, akit szeret.
2015. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
54%

10-nek igaza van. A lenyűgözés valaki szimpla jelenlététől van/nincs, nem attól, hogy belefeszülve erőlködik. Akkor sem fog többet elérni.

Ja, és ha a nőknek semmit nem kell tenniük, minden az ölükbe hullik, akkor pl miért vagyok fél éve egyedül, meg miért van annyi szingli nő?

2015. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
52%
12/12 mert az elvárásaitokat még maga az Isten se tudná teljesíteni! ha nem az elvárásaidnak megfelelő a srác esélyt se adtok neki hogy megismerjétek a belső értékeit meg hogy milyen ember valójában
2015. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
65%

9-es

Engem már ugráltak körül, és nem volt jó. Szerintem ez a körülugrálás csak az érdeklődés instant kioltására alkalmas.

Ugyanezt tapasztaltam nőként, amikor ismerkedtem. Mihelyst elkezdtem tényleg érdeklődni egy srác iránt, kölcsönös kérdezgettem, ugyanannyit és ugyanolyan hosszan reagáltam, mint ő, hamar lepattintottak. Csak azokkal jött össze randi, akik nem érdekeltek annyira, és emiatt nem válaszoltam hosszúakat, csak éppen annyit, hogy tovább folyjon a társalgás. Meg is lepődtem, hogy nem koptak le egyhamar, és sajnos azt a tapasztalatot kellett levonnom, hogy ezt így kell csinálni...23/N

2015. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon le leszek pontozva, de leírom. Gondolj bele, az éremnek két oldala van. Ha van egy okos, humoros, tüneményes, lehengerlő nő, de csúnya, akkor a férfiak szóra sem méltatják. Egy férfinak több alternatívája lehet, ha gazdag, már felkelti egyes nők figyelmét, ha sikeres, már rászegeződnek a szempárok, ha jóképű egyből megmozgatja a nők fantáziáját stb. De ha a nőnek nincs rendben a külseje elásta magát az ellenkező nem 90%-nál. Persze hosszú távon ennyi nem elég a kapcsolathoz, de a fenti soraim az ösztöneinknek tudhatók be: evolúciók évezrede során a férfinak az volt a szerepe, hogy védelmezze a családot, a nőnek meg, hogy szüljön, ezzel fenntartva a családot. Míg a férfinál azonnal látszott, hogy mennyire rátermett a szerepére (sikeres vadászatok, erős fizikum, a társai között kiemelkedett valamiben, tisztelték, jelenleg pedig ezekhez hozzáadódik stabil, jól fizető állás, anyagi háttér megteremtése). Ezeket rövid idő alatt képesek voltak leszűrni a nők a férfiakról. De mi árulkodott arról, hogy a nő teste elég erős és egészséges egy magzat kihordásához? A nő termékenységére semmi garancia nem volt, csak egyedül a szépsége. A vékony, töredezett haj, asszimetrikus arc, nem elég széles csípő, alultápláltság, túlysúlyosság, átlag feletti szőrösség(a megemelkedett tesztoszteronszint okozza, és a magas tesztoszteron növeli a meddőség esélyét), gyulladásokkal teli aknés arc azt sugallta a férfinak, hogy a nő egészségével valami baj és talán nem képes kihordani egy magzatot. A nő tehát csak a szépségét tudja tálcán kínálni a férfinak, de még így is kockázatot vállalt a férfi, mert sok betegségnek nincs látható tünete. Ez teljesen ösztönösen működik, mindkét nem tudat alatti dekódolásokat végez a másikról. De az embert nem csak belső, hanem külső, társadalom által létrehozott nyomások és érik, amelyek arra bátorítják, hogy a párjától többet várjon, hogy ne csak a biológiai, fizikai igényeket elégítse ki, hanem úgymond lelki társa is legyen - okos, szellemes, megértő, gondoskodó, művelt ésatöbbi. Tehát a kérdésben megfogalmazódott sorok csak azokra illenek, akik túlságosan az öszöneikre hallgatnak és a külső behatásokat képesek jobban kizárni. És igen, nő vagyok.
2015. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
64%
Azért ez érdekes. Itt ha egy lány/nő egyedül van az biztos azért van mert túl nagyok az elvárásai...valami rendesen elkattant pár válaszoló fejében.
2015. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
58%

Így van, ahogy az utolsó írta, ha nem egy szépség a lány, akkor bizony sokkal többet kell latba vetnie, hogy lenyűgözzön egy férfit.

És a pénz, siker ez esetben kevéssé működik, legalábbis én olyannal még nem találkoztam, aki beleszeretett volna az eszembe...

2015. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
17,15: Szerintetek ez egy oldalú dolog?????? Te jó ég.-.- Olyanok vagytok, mint azok akik itt rinyálnak férfiként... Legyetek pozitívak, mosolyogjatok, és ismerkedjetek...
2015. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

"Legyetek pozitívak, mosolyogjatok, és ismerkedjetek.."

ez meg is van :)

nyilván süppedtem már én is bele az önsajnálatba, de már kezdek kimászni belőle

2015. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
54%
Csak a ferfiak tehetnek errol, mert a semmiért cserebe is le akarjak kenyerezmi a not, hogy ot valassza. Ha tamasztananak kovetelmenyeket, hogy valamit valamiert /nem anyagiakat ertve itt/, akkor nem lennenek igy elszallva a nok maguktol. Megtehetik, hogy valogatnak, mert mindig lesz egy balek, aki a csillagokat is lezazueja egy kosza dugasert. Es a szomoru, hogy ezt a legtobbnno be is sz.opja. :D
2015. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!