Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szól az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szól az ismerkedés arról, h egy férfi hogyan tudja lenyűgözni a nőt, meg h bizonygassa, alkalmas a párkapcsolatra, és ez miért csak egyoldalú?

Figyelt kérdés
A nőknek nem kell a férfit lenyűgözni? Nem kölcsönös? Ez nem oda-vissza játék? Mindig a férfinak kell túlteljesítenie, miközben a nők semmit nem tesznek ismerkedés közben? Azt hiszik a nők, hogy elég egy jó smink, egy magassarkú, meg egy csinos ruha?
2015. máj. 20. 11:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
19: Helyes. Sok szerencsét az ismerkedéshez!:)
2015. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
90%

#15


Ott a pont, nagyon igaz, amit leírtál! Az emberek többsége nem gondol bele ezekbe a dolgokba ilyen tudatosan. Valóban, az ember is állat volt (van aki ma is az) és ebből kifolyólag állati ösztönök irányítanak minket is legbelül.


Sajnos a nőnek is le kellene nyűgözni a férfit, de másképp teszik. Van aki jobban kiemeli a sminket, a szép alakot, más lányokat ez magasról nem érdekli és igyekszenek úgy boldogak lenni, ahogy vannak.


Én megbámulom a szépen kirittyentett nőket, de mindig azt kerestem, akik "festék" nélkül néztek ki jól. Részemről a "cicomázás" nem jön be. engem, ahogyan haladnak előre az éveim (40+), egyre jobban az érdekel, hogy EGÉSZÉBEN hogy fest a hölgy. Ebbe ruházat, megjelenés, vihogás, telefonhasználat, mosolygás, beszéd stb ... minden beleszámít. Van feleségem ezer éve és nem akarok ismerkedni, de azért látni látok. Sokszor vannak olyan lányok és nők, akik egyszerűek, de jókedvűek. Ezeket jobban csípem, mint a magát mutogató, mások előtt pózoló lányokat. És ha ilyenek, akkor lehetnek 50 kilósak vagy 90 kilósak, akkor is tetszenek.


Tehát fel kell mutatni valamit nekik is, de ez nem a ruha és a smink, hanem belső értékek. Valljuk be, a belső hosszab távon tart, mint a külső. Csak ehhez jó lenne, ha nem a farkunk vezérelne minket fiatalon, hanem az agyunk! Már akinek van.

2015. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

manapság azért már nem ez alapján választanak párt maguknak, mint amit most mondtok. legalábbis az értelmesebbje. az emberek pedig ténylegesen állatok.

amúgy én több mint 3 éve vagyok együtt a barátommal. én írtam neki neten, lenyűgöztem a személyiségemmel, ő engem az övével és azóta együtt vagyunk. mégcsak nem is néztem ki jól. :D szarul se, csak olyan egyszerűen. amióta együtt vagyunk azóta nézek ki igazán jól, mert tetszeni akarok. és sok munka van abban is hogy jól nézzen ki az ember.

2015. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
94%

Abban mondjuk egyetértek a 15-ös válaszolóval, hogy egy nő lehet akármilyen kedves, intelligens, vicces, sikeres, stb., ha a külseje nem felel meg, a férfiak 90%-ánál nincs esélye.

Ezzel szemben ismerek néhány olyan férfit, akik komolyan csúnyák. Pl. az egyikük kövér, alacsony, táskás szemű, krumpli orrú, kesehajú, kopaszodó, ráadásul még szegény is, de olyan jól elő tudja magát adni! A nők biztonságban érzik magukat mellette, felnéznek rá. Erő és magabiztosság sugárzik belőle, ráadásul irtó jó a humora is.

Egy erős, magabiztos, vicces nő mikor kell a férfiaknak ha kövér és csúnya?

2015. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
92%
A 15-ös válaszoló kommentjét aranyba kéne kereteztetni!
2015. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Én például utálom ha egy pasi körül ugrál... Volt már olyan h nagyon tepert egy csávó, aki külsőre nem jött be... De nagyon próbálta bizonygatni, hogy mennyire jó szívű, meg aranyos és egyfolytában le akart nyűgözni... Gondoltam adok neki esélyt, had próbálkozzon, de a végén pont az kezdett el taszítani, hogy álandóan meg akart felelni nekem, és még a s*ggemet is kinyalta volna...

Am szerintem ha egy nő nem nyűgöz le egy férfit a kisugárzásával/külsejével/személyiségével, a csávó be se próbálkozik... Szóval sztem ez nem teljesen egyoldalú

2015. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
88%

24-es

Ilyenkor szokott jönni a gyk-s keserű férfiközönsége azzal, hogy de ő a csúnya lányoknál is próbálkozott, és nekik is magasak az igényeik...

ugye egy ilyen általános, de saját tapasztalattal nehéz vitatkozni.

Egyébként egyetértek veled, átlagos kinézetű lányként, ha nem áll be valaki a sorba, és nem aggatja magára azokat a jellemzőket, ami manapság a csinos lányok sajátja (nézzetek körül, hány eredetin öltözködő nőt láttok ??), akkor bizony észrevétlen marad a srácok nagy százalékánál. A kövér vagy kövérkés lányokról ne is beszéljünk.

2015. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Kurtz Bickle ***** válasza:
De az embert pont az teszi emberré, hogy szabad akaratán keresztül "felül tudja írni" az ösztöneit; sőt, szabad akaratán és egyéniségén keresztül olyan elvárásokat is támaszthat, amely pont szembemegy az evolúció akaratával.
2015. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Én sosem akartam senkit nyűgözni, kell nem kell, ha nem akkor viszontlátásra, ebből aztán kisültek kellemetlen élmények. Ki tudja melyik a jobb módszer.


N34

2015. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#15-ös válaszoló vagyok


Igen, igazad van, ettől vagyunk mi emberek, hogy képesek vagyunk elnyomni az ösztöneinket. De az is igaz, hogy ösztön nélkül nem létezhetünk, mesterséges érzelmekkel és gondolatokkal csak egy mesterséges világban boldogulhatunk, mert jelenleg még a világ alakítja az embert, a természet diktálja a törvényeket, nem pedig fordítva, bárhogy is harcol ezellen a tény ellen fajunk, de ezzel már nagyon messzire mentem. A lényeg: Az idő pedig azt igazolja, hogy a természettel szemben menni nem szerencsés és nem egészséges dolog.

2015. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!