Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mikor lenne alkalmas, hogy...

Mikor lenne alkalmas, hogy megcsókoljam?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliba,még nem ismerjük egymást,eddig még nem tudtunk sokat beszélni, mivel nem egy osztályba járunk. De a szimpátia kölcsönös, az utolsó beszélgetéskor már majdnem megcsókoltam,ő nem hajolt el, ugyan úgy elvoltunk merülve egymás nézésében, és ez nem a szexuális vonzalom miatt van,hanem mert annyira kedvelem már most. Ő is volt,h majdnem megcsókolt , de nem akarom elsietni,vagy lerohanni,mert félek hátha azzal elrontanám, meg mivel még csak pár szót váltottunk inkább szeretném elhívni vmire és jobban megismerni, meg megtudni van-e vkije és majd utána akkor megcsókolni,de lehet ha legközelebb megint ha összefutunk pár másodpercre és megint ott lesz az alkalom, akkor lehet megcsókolom, sztetek???

amúgy 22 évesek vagyunk



2014. szept. 16. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinte akkor már inkább az első randin, hívd el valahova.
2014. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerinte akkor már inkább az első randin, hívd el valahova.:)
2014. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*szerintem

Bocsi kétszer küldtem el.

2014. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szóval mindenképp várjak a csókkal,még ha a sui után megint elmélyedünk is egymásba, és nem lesz senki a folyosón, és kicsit többet tudunk beszélgeni, akkor is előbb hívjam el valahova? és ha megcsókolnám? :D vagy ez nem olyan gyakori az ismerkedések során?
2014. szept. 16. 14:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha többet tudtok beszélgetni és senki sem lesz a folyóson akkor megcsókolhatod, de ilyen félmondatok mellet szerintem ne.
2014. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!