Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg nem gyógyulok ki a depresszióból és a súlyos önbizalom hiányból addig nem is érdemes társat keresnem?

Figyelt kérdés
Külsőre nem vagyok csúnya, viszont belső tulajdonságaimmal egyáltalán nem vagyok elégedett. Szolid, csendes, visszahúzódó vagyok, tudok én beszélni, csak nem vagyok egy nagyszájú. Már az öngyilkosságon is gondolkodtam. Magamat látom a világ legfeleslegesebb emberének, mivel se munkaerőnek nem kellek, se egy fiúnak párkapcsolat szempontjából, se barátilag. L/22
2015. máj. 20. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatbol irom hogy addig ne ismerkedj. Probald magad ossze szedni. ;)
2015. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Rám barátilag számíthatsz. :)
2015. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont egy társ tudna segíteni neked és megmutatni a dolgok jó oldalát.
2015. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egy nőnek szó szerint semmit nem kell tennie az életben egy párkapcsolatért, tehát a depresszió sem akadály. Habár pont 22 éves nőként depressziósnak lenni egy vicc, hiszen ilyenkor az egész élet pont a drága hölgyek seggét nyalja. Szóval szánalmas, amikor egy fiatal csaj nem tud magával mit kezdeni, amikor szinte alig kell bármit is csinálnia az életben a boldogsághoz ennyi idős korában.

Férfinél a helyzet más lenne. Ha ott az önbizalomhiány enyhe jele is felmerül, akkor nem,hogy nem férfi, hanem nem is ember a nők szemében.

2015. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj utolsó, de az írásodból süt, hogy fogalmad sincs a depresszióról. Mondjuk a nőkről se...
2015. máj. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"Ne haragudj utolsó, de az írásodból süt, hogy fogalmad sincs a depresszióról. Mondjuk a nőkről se..."


Valóban, akkor legyél már szíves megosztani velem a hatalmas tudásodat az affektív zavarokról például bipoláris, unipoláris depresszió, ciclothymia, disthymia beleértve a terápiát is SSRI, SNRI, triciklikous, MAO gátló, műtéti megoldások, fényterápia alvásmegvonás. Akkor beszélhetsz az epidemiológiáról is... Beszélhetnél, a skizoaffektív kórképekről is ha már ilyen baromi okos vagy.


Az unipoláris depressziónak mindig van kiváltó oka, egy fiatal nőnek viszont semmi oka sincsen a depresszióra, hiszen az élet szinte véresre nyalja a feneküket, és SEMMIÉRT nem kell megdolgozniuk. Az egyetlen dolog, amit tenniük kell az csupán annyi, hogy ne legyenek totálisan életképtelenek és néha kimozduljanak az emberek közé.

2015. máj. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nevetséges vagy. Eljátszod a szakértőt, szakszavakkal dobálózol, majd kijelented, hogy a nőknek semmiért se kell megdolgozniuk és mindenki a seggüket nyalja. Ez a kettő így sehogy se fér össze.
2015. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

"Ez a kettő így sehogy se fér össze."


Pedig nagyon is összefér. Az egyik a tudásom, a másik a személyes tapasztalatom. Szánalmas, amikkor egy fiatal csaj rinyál, amikor alig kell megdolgoznia bármiért is, és semmi probléma nincs az életében. Egy férfi mindenért véres verítékkel fizet, egy nőnek meg maximum annyi a dolga, hogy megpróbálja és sikerül.

Akkor jogosan lenne depressziós, ha meghalt volna valakije, megerőszakolták volna, érte volna valami trauma. Ez viszont semmi több, mint női hiszti, a kérdező azt sem tudja, hogy konkrétan mi a baja jó dolgában.

2015. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, én meg pont, hogy azt tapasztaltam, hogy mind a nők és mind a férfiak eleget szívnak az életben hol más, hol a saját hülyeségük miatt. Mindenkinek, aki tisztességes akar maradni, küzdenie kell, és mindenkit érnek atrocitások, függetlenül attól, hogy az illető férfi-e vagy nő. (Sok esetben nem is számít a nem, a folyamatos megalázás, a magány és az önbizalom hiány ugyanúgy kikészít egy idő után mindenkit.) A seggnyalók pedig (nyalják akár férfi, akár nő valagát) veszélyes emberek, hátsó szándékkal.

Ha még azok, akik sok rosszat átéltek, magányosak, szomorúak, önbizalom hiányosak is csak bántani tudják egymást ("nekem sokkal rosszabb, te csak hisztizel"), akkor mégis mit várunk? Ráadásul pont olyan alapon, hogy az egyik férfi a másik meg nő! Nem járkáló nemi szervek vagyunk, hanem emberek.

2015. máj. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem járkáló nemi szervek vagyunk, hanem emberek."


Kedves gyengébbik nem részéről rohadtul nem ezt a mentalitást vettem észre. erkölcs zéró, miniszoknya mindent megold, az emberi kapcsolatok le vannak sz.rva, lényeg a pénz és a felszín, a k.rválkodás, az édes élet, a buli, az alkohol, a drog, a csillogás. És persze dolgozni ne kelljen, mert ahhoz lusták, műveletlenek és tanulatlanok, de persze így is elérnek mindent, szép mosoly, varázspunci mindent megold. A párkapcsolatok meg tényleg zéró erőfeszítést igényelnek részükről. Mondani kell egy igent. Baromi bonyolult...

2015. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!