Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg nem gyógyulok ki a depresszióból és a súlyos önbizalom hiányból addig nem is érdemes társat keresnem?

Figyelt kérdés
Külsőre nem vagyok csúnya, viszont belső tulajdonságaimmal egyáltalán nem vagyok elégedett. Szolid, csendes, visszahúzódó vagyok, tudok én beszélni, csak nem vagyok egy nagyszájú. Már az öngyilkosságon is gondolkodtam. Magamat látom a világ legfeleslegesebb emberének, mivel se munkaerőnek nem kellek, se egy fiúnak párkapcsolat szempontjából, se barátilag. L/22
2015. máj. 20. 13:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ismételten ne haragudj, de néha nagyon úgy tűnik, mintha azt mondanád, hogy mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Tényleg gondolod, hogy rajtad kívül minden férfit át lehet ejten és egyik sem veszi észre, hogy a csaj csak játszik vele, csak kihasználja és csak a pénzére hajt. Kicsit degradáló ez a férfiakra nézve. (Nyilván vannak ultra naiv és tapasztalatlan pasik, de szegények egy-két csalódás után már képesek lesznek kiszűrni a gold diggereket.) Amúgy meg tény, hogy van egy ilyen réteg a nők között, hazugság és ostobaság volna ezt tagadni. Ugyanakkor azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy a vásár kettőn áll! Amióta a világ a világ léteznek nők, akiknek az a céljuk, hogy eltartott gumibábuk legyenek, és mindig is léteztek azok a férfiak, akiknek meg bőven elég megvásárolni egy dísznőt, mert a szeme színe megy a nyakkendőhöz. Nyilván, te nem ilyen vagy (nem, most komolyan nem ironizálok!), hanem vannak bizonyos elvárásaid, mondjuk, hogy ne csak egy lyuk meg két feszes mell legyen a nő, hanem ember is. Gerinccel, személyiséggel, felelősség tudattal stb. Olyan aki nem csak elvesz, hanem ad is. Nyilván a férfiak többsége ilyen nőt akar magának. Máris nem olyan egyszerű a "nő" dolga, mert nem kaphat meg csak úgy mindenkit.

És ezt csak nagyon félve merem megjegyezni, de vannak ám olyan lányok is, akik nem ezt az utat akarják... Én például tanulok. Mert szeretek tanulni. Tök jó dolog, megismerem a világot, rácsodálkozok új dolgokra, egész egyszerűen jól esik művelődni és tudni. Van egy szenvedélyem és mindent megteszek, hogy ebből később meg tudjak élni. Nem akarok kitartott céda lenni, nem csak azért, mert hernyó dolognak tartom, hanem mert baromi unalmas lehet az egész napos semmittevés. És noha szeretem azt gondolni, hogy hú mekkora egyéniség vagyok, azért objektíven nézve, közel sem vagyok egy egyedi kis hópihe. Nagyon sokan vannak (a környezetemben kb mindenki) hozzám hasonlók. Ezek közül vannak, akik szerencsések (pl én) és mindig sikerül jó társaságot kifogniuk (örök hálám, hogy egy-két kivételtől eltekintve baromi jófej férfiak és nők között élhetek), de ez nem mindenkinek adatik meg.

Nekik mi maradt? Férfiak, akik őket is megvásárolnák, de mivel az ilyen nők ezt nem akarják, a pasik megsértődnek és elkezdik ekézni őket (nem, nem mindegyik, ez tény, van amelyik csak szimplán tovább áll.) Meg vannak azok, akik egyszerűen nem hiszik el, hogy ők "rendes" lányok (istenem, de utálom ezt a rendes szót, de most mi jobb van erre?) és elküldik őket a francba, hogy "de te is, vagy ha még nem akkor majd te is..." Meg van az, aki csak dugni akar. És van a negyedik típus, akivel ha minden klappol, jön a boldogan amíg meg nem, de most ezzel vagy össze hoz a sors, vagy nem. És még ugye ott vannak az általad említett nők is. Én meg tapasztalatból azt mondom, hogy férfi soha nem lesz képes olyan kegyetlen lenni egy nővel, mint egy másik nő. Ha egy "rendes" csaj bekerül egy ilyen társaságba ki lesz zsigerelve!

És itt jön a kavar, mindenki azt várja a lánytól, hogy egy bizonyos szerepet vegyen föl, legyen ő is díszbaba (még az is, aki amúgy szívből rühelli az aranyásó libákat), ő szeretne valamennyire megfelelni, de ugyanakkor ezt a viselkedést morálisan mégsem tartja helyesnek, és plusz ugye ennek a típusnak vannak álmai, céljai, így elég sokszor szembesül azzal is, hogy "nem elég jó" (így van ezzel mindenki, aki valaha akart valamit.) Ehhez még jöhetnek az általad is említett traumák (gyerekkori bántalmazás, halál, nemi erőszak stb), de aki lelkileg alapból törékenyebb, jobban szüksége van arra, hogy elfogadják, szeressék az az előző kettőbe is bőven beleroppanhat. Na most, ez a női oldal, gyanítom, hogy a férfi változat is legalább ekkora szopás, (főleg ha az ember jóhiszemű, ugye) csak kicsit másképp. Szóval tényleg, fölösleges azon versenyezni, hogy melyik nemnél lehet nagyobbat szívni, mert mindkettőnek lehet baromi rossz, meg tök jó is.

2015. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Na most, ez a női oldal, gyanítom, hogy a férfi változat is legalább ekkora szopás, (főleg ha az ember jóhiszemű, ugye) csak kicsit másképp."


A férfi oldal ezerszer sz.rabb, de most sajnos se kedvem se időm nincsen részletezni, hogy miért. Talán holnap priviben ha érdekel. A nők legnagyobb baja az, hogy állandóan az érdekli őket, hogy mit fog mondani, gondolni a kismillió idióta liba, meg hülye bunkó körülöttük, és iszonyatosan befolyásolhatók a média és a környezet által, továbbá egyedül iszonyatosan életképtelenek. Ebből adódik az összes olyan problémájuk, ami miatt általában hisztiznek. Az átlag nő nem a boldogságot keresi, hanem a többi nőnek akar megfelelni. Az ilyet rohadtul nem tudom sajnálni. Ami meg a párkapcsolatokat illeti, egy fiatal csaj eszméletlen széles palettán válogathat a férfiak között, SOKKAL több lehetősége van, mint egy férfinak, a férfiak között továbbá sokkal több a komoly életszemléletű is, tehát sokkal könnyebb normális társat találni. A probléma csupán az, hogy az egyedül maradó hölgyeknek olyan igényeik vannak a férfiakkal szemben, amik emberileg teljesíthetetlenek. A csaj várja és várja a határozott, macsó, szőke herceget fekete Audin, akit a sok ostoba női magazin meg Szex és New York kategóriájú alja műsor ígért neki és csodálkozik, hogy az nem jön. Közben meg kikosaraz kismillió értékes embert, mert az egyik túl szerény, a másik túl vékony, a harmadiknak görbe az orra, a negyedik meg csóró. Mindeközben a csaj meg sem közelíti a hercegnő szintet, és alapvetően egy hatalmas nagy önállótlan, életképtelen nulla. De még így is sok férfinak kellene. SEMMIT nem kell tennetek nőként egy színvonalas párkapcsolatért, csak a minimumot, kimenni az emberek közé néha, kedvesnek lenni (a mai nőktől ez is hatalmas kérés, mert többségetek öntelt egoista bunkó, ne vedd magadra), és nem a mesebeli herceget keresni, hanem egy valódi embert. Egy átlag csajnak max egy hét lenne megtalálnia.


Egyébként köszönöm szépen, hogy megtiszteltél a korrekt és kimerítő válaszoddal.

2015. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!