Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes elkezdenie egy lánynak...

Érdemes elkezdenie egy lánynak boxolni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elég gyenge, 164cm és 45kg-os lány vagyok, nagyon kevés önbizalommal. Sok helyen olvasom, hogy a box önbizalmat ad. Arra lennék kíváncsi, hogy érdemes-e elkezdenem ilyen kis testsúllyal, egyáltalán bírnám-e. Ha elkezdenék boxolni, miben kellene változtatnom étrend terén? Egyébként jó evő vagyok, van étvágyam, nem emiatt vagyok ilyen sovány. Heti hány alkalommal lenne érdemes eljárni edzeni? Aki tudna ezzel kapcsolatban írni annak nagyon örülnék!:)

17/L



#önbizalom #box #box lányoknak
2014. ápr. 26. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:
az önbizalmad nőni fog, a testsúly nem feltétlen jelent problémát egy küzdősportban se mert súlycsoportok vannak ha nem bírod az maximum az erőnléted miatt lesz de az meg ugye jobb lesz. Kezdésnek pedig a heti 3 edzés megfelelő
2014. ápr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!