Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiket régen kiközösítettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket régen kiközösítettek az iskolában, azoknak később nehezebben megy a párkeresés?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Általánosságban nem tudom.

Csak magamról tudok beszélni. Sose volt jó a kapcsolat köztem és az osztálytársaim között, több éven keresztül nem is szólt hozzám senki.

A férjemet 17 éves koromban ismertem meg.

2015. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Engem nem konkrétan kiközösítettek, de rengeteget csúfoltak, főleg az ellenkező nem.

Emiatt máig visszahúzódó és félénk vagyok, nem merek senkit megszólítani és rettegek, ha férfiakkal kell beszélnem.

20/L

2015. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

van benne valami, ha engem kérdezel. érintett vagyok a témában. nem sok jót várok, pedig nagyon igyekszem....

21N

2015. máj. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem, saját tapasztalatból mondom, hogy nem.

Általánosban engem is csúfolt pár srác, de most 10-ből 9 pasi vonzónak tart, amin az elején én is meglepődtem. Változik az ember, nemcsak a belsőnk, de külsőnk is, javunkra. ha mégsem, kell egy kis tuning.


17 évesen jöttem össze az első barátommal, de előtte is csapták a szelet nekem páran. 24N

2015. máj. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem is csúfolta, kiközösítettek, az önbizalmam kb. nulla lett gimnazista koromra. Nem is mertem párt keresni, aki kezdeményezett, attól elmenekültem, mert biztos csak szórakozik velem, fogadott egy haverjával, stb. Aztán felnőttem, és rájöttem, van, akinek így vagyok tökéletes, és hozhat bármit az élet, mindig meg fogom találni a számomra értékes embereket.
2015. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is csúfoltak majd 13 évig, plusz a szüleimmel is érdekes volt mindig a kapcsolatom, tipikusan én vagyok a család fekete báránya, ami miatt nem igazán tudok megbízni az emberekben. De hiszek abban, hogy sok minden fejben dől el, így amikor az egyetem miatt új városba kerültem, próbáltam pozitívabban állni az emberekhez, és bár sajnos párkapcsolat szintjén még mindig vannak problémáim, de ha összességében az emberi kapcsolataimat nézem, sokat javult a helyzet :)
2015. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én ugyan sosem voltam kiközösítve, nálunk ez nagyon nem volt divat. Még általános iskolában esetleg, ott összesen 2 lány volt az osztályból, akiket senki sem szeretett, kényszerűségből ők egymással barátkoztak. Minő meglepetés: ők ketten az egyetlenek az általános iskolai osztályomból, akiknek gyereke van, és egyikről biztosan tudom, hogy férjezett :)

A gimiben én sem voltam nagyon népszerű, de azért barátaim voltak, és nem volt különösebben probléma a kommunikáció vagy a magamért kiállás sem. Sosem volt probléma a párkereséssel.

2015. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28f vagyok, még nem volt senkim és egyre szarabbul érzem magamat emiatt, pánikszerű érzések, álmatlanság,reménytelenség. Barmit is érjek el nincs önbizalmam.
2015. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem maga a kiközösítés a kulcs, hanem az erre adott reakció. Akit folyamatosan kiközösítenek, az általában csendes és visszahúzódó lesz, és ez az oka annak, hogy ténylegesen nehézségei lesznek utána.

Aki képes a bántásokhoz már gyerekfejjel úgy hozzáállni, hogy nem törődik vele, annál ez kevésbé látványos.


Személyes példával én azt mondom, a felvetett kérdés igaz. Gimiben én voltam az állandó céltábla, kevés baráttal, stb, stb, stb...

18 évesen, egyetemre, más városba kerülve döntöttem el, hogy változtatok. Bár ez nem megy egyik napról a másikra, de mára én is magabiztosabb vagyok, és nagyjából azóta halad a magánéletem is, szépen lassan. :)


25N

2015. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Aki képes a bántásokhoz már gyerekfejjel úgy hozzáállni, hogy nem törődik vele, annál ez kevésbé látványos. "

Sajnos ez nem így működik. Ha valaki érzékeny lelkű, akkor nem fog megváltozni. Sajnos a magyar oktatás sajátossága ez...


Angliában pl. úgy működik ez, ha valaki megsért téged, és azt tudod bizonyítani, hogy megsértett téged, akkor azt az illetőt kirúgják azonnali hatállyal. Így ott nem kötözködnek és csúfolnak ki. ;) Problem solved.

2015. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!