Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az eddigi kapcsolataim csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eddigi kapcsolataim csak addig tartottak míg meg nem tudják, hogy van gyermekem! Pedig nekik is volt! MIÉRT? Vagy én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedj úgy, hogy rögtön az elején elmondod, hogy van gyereked és nem titkolod, míg összejöttök és aztán zúdítod a nyakukba.
2015. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tudják már a kapcsolat előtt, hogy van gyereked? Mellesleg attól, hogy valakinek van gyereke, nem biztos, hogy még többet szeretne vállalni, akár együttélés szempontjából, akár csak gyerektartást fizetni a közös kasszából, sőt, lehet még saját, közös gyereket is szeretne, amit a te meglévő gyermekeiddel együtt már nem tart gazdaságilag megoldhatónak.
2015. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt rögtön az elején kell közölni velük.
2015. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, én egy elvált, 32 éves nő vagyok.

Az ismerkedés nálam úgy zajlik.

-Helló, X vagyok, elvált, van egy fiam/lányom.

-Szia, én is elváltam, van gyerekem, a másik szülővel él/velem él

Stb.

Ez annyira alap dolog, miért titkolod el? Ha menet közben derülne ki a hapsiról, hogy van gyereke, én is kihajítanám...

Miért nem mondod meg rögtön?

2015. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!