Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eddigi kapcsolataim alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eddigi kapcsolataim alapján a férfiak mindig más céjaik mögé rangsorolnak, nálatok is ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Még nem találkoztam "papucs" pasival, nehezen hiszem el, hoyg létezik.
2015. jan. 17. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
hogy érted, h mindig más céljaik mögé rangsorolnak???
2015. jan. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért, papucsban szeretnél járni otthon?
2015. jan. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát már bocs a sértegetésért de elég gáz csaj lehetsz ha neked papucs pasi kell.. A kapcsolatban mindkét fél egyenlő és egyformán jár a tisztelet is.. (vagyis így lenne logikus)
2015. jan. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nem papucs kell, hanem olyan, akinek te vagy a legfontosabb. Attól, hogy valaki leginkább veled törődik attól még nem papucs. A papucs az, aki mindent megtesz, amit mondasz neki.
2015. jan. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy embernek a saját céljainak kell a legfontosabbnak lennie.

Nem véletlenül választottál olyan pasikat, akiknek fontosak a céljai.

Vonzó, ha tudja mit akar, tesz érte, életképes.

Nem jönnél össze papuccsal, még ha ez nem is tudatos nálad.

2015. jan. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hű, de szeretnék én is egy olyan férfit, akinek nemcsak fontos vagyok, de ki is tudja fejezni az érzéseit.

Én is voltam alárendelt szerepben, de voltam papucs mellett is, az sem volt jó. Egyenrangú kapcsolatra vágyom, de egyre inkább úgy tűnik, nekem ez sajnos nem adatik meg.

2015. jan. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!