Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha úgy érzem, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha úgy érzem, nem lesz már kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Túl vagyok 2 elrontott kapcsolaton, és úgy érzem, normálisra már nincs esélyem.

Sajna vannak igényeim, de csak annyi, hogy fogjon meg az illető külsőre és jellemre is. Kereste, vagyona, iskolázottsága (intelligens legyen azért) nem érdekel.

Sajnos én sem tudok sokat nyújtani, így félek, sosem lesz már olyan párom, aki tetszik.


21L


2015. máj. 20. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
:D mintha én bombanőt keresnék, minimum milliárdos vagyonnal és mta levelezői tagsággal.... sok sikert! :D
2015. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Ez azért egy kicsit hiszti ám drágaságom!

21 évesen....na persze.

Ha 51-et írtál volna akkor már talán esélyes lett volna a dolog.

Keresned kéne neked is, nem azt várni h megtalál téged az erdő közepén a tündérházikóban a herceged.

Kezdeményezz kicsit.

2015. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7 év múlva tedd fel újra a kérdést!
2015. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hozzám jössz?
2015. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne add fel. Én se szoktam. Ismét keresek. 46/ F
2015. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kurtz Bickle ***** válasza:
Mindenki szokott így érezni.
2015. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!