Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok népszerű hapsi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok népszerű hapsi, van két barátom és kifújt! A lányoknak miért számít a népszerűség?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szeretek emberek közé járni, nagyon szűk a baráti (szám szerint két fő), a haveri (nagyjából 4-5 fő), és az ismerősi köröm (közel 20-30 fő, amiből 10-12 a munkatársaim). Egyszerűen nem igénylem az embereket. Tökéletesen elégedett vagyok azzal a néhány ismerősömmel, barátommal, akik vannak.


Viszont amikor megismerek egy értelmes lányt, néhány napig nagyon jól szórakozunk, élvezzük egymás társaságát, Facebookon jelöljük egymást, és meglátja, hogy van kemény 52 ismerősöm, onnantól kezdve már sejtik, hogy nem vagyok nagyon társasági ember, és egyre inkább azt érzem, hogy kínosnak tartják, ha velem tölthetik el az idejüket, és egy idő után törölnek is a közösségi portálról.


Amiatt bosszantó, mert sokadik lányba botlok, aki így tesz. Látják, hogy elég szűk az ismerősi köröm, és már lépnek is. Nem lennék újra és újra elkeseredve, ha a lányoknak nem a népszerűség számítana, de már kezdek belefáradni, hogy nem is magamnak, hanem a lányoknak kell megfeleljek.


Miért nem lehet megérteni, hogy én nem szorulok embertömegre? Minden lánynál itt bukom el az ismerkedésünket. Komolyan remegek a csalódottságtól kialakult tehetetlenségtől.


2015. máj. 20. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Most nem bántásból, de ennyi hülyeséget nem láttam még ilyen rövid szövegbe összesűrítve. Az ismeretségi körödről és barátaid számáról nem árulkodik a fb. ismerőseid száma, egyébként sem érdekel senkit, és ha egy lány töröl, annak az az oka, hogy nem vagy elég jó társaság számára. Valószínűleg inkább magadnak való vagy, nem véletlenül van csak 2 igazi barátod. Vannak ilyen lányok is, majd találsz egyet közülük, és vele jól megértitek egymást.
2015. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
De biztos, hogy az ismerőseid számát látva kámpicsorodnak el? Nem lehet, hogy náci posztokat lájkolsz?
2015. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%

Mintha csak a 4-5 évvel ezelőtt önmagamat olvasnám. Van egy rohadt jó tanácsom:


SZARD LE, SZARD LE AZOKAT A MOCSKOKAT, ÉS ÉLD AZ ÉLETED, AHOGY NEKED JÓ! NE AZ IDIÓTA NŐKNEK AKARJ MEGFELELNI, AKIKNEK ARRÓL SINCS FINGJUK, HOGY EGYÁLTALÁN ŐK MIT AKARNAK, MERT ARRA CSAK RÁCSESZEL!

2015. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Igen, hallgass a hármasra, akinek evvel a névvel minden hozzászólása úgy hangzik, hogy: oá, oá, oooááá, OOOOÁÁÁÁ!!!
2015. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy beoltod őket folyton vagy volt valami vitád velük vagy olyan dolog ami nem tetszésüket váltotta ki ,gyökérnek tűnsz, esetleg tök műnek/merevnek(ezt minden nő rühelli)?

nekem voltak olyan csaj ismerőseim teljesen rám voltak kattanva mindig bulikban szedem össze az ilyeneket,nem viccelek kiderítették ki vagyok fb-n jelölgettek,na mindegy az egyiket az alpári stílusommal meg kisgrofó számokkal bombáztam meg, beoltottam a közös érdeklődési körünkben azt a társaságot tulajdonképpen amit ő kedvel , ezért törölt legalábbis a másik még,hogy nagyra volt,hogy ő lassan végez az egyetemen én meg még csak most szeretnék menni 24 évesen

vagy volt olyan is,hogy szívecske minden kutyaf..sza tök jól elvoltunk, aztán szóba került az exem,aki a barátnője két mondat után összekaptunk törlés lett,nem tudom már pontosan,hogy én őt vagy ő engem,de nem is ez a lényeg.

Ezzel csak annyit akartam példázni,hogy az ilyen lányok nem érdemelnek meg téged, a felszín néha csal...

2015. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amikor megadod neked az Fb-t, addigra már láttak téged élőben vagy legalább fotón?
2015. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
megadod nekik*
2015. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek számít még kinek hány faces barátja van?:DDD Aki ezért nem barátkozik veled az jobb is ha felszívódik,ne akarj megfelelni ilyeneknek,ezek csak kis pi-csák.
2015. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Engem zavarna ha a páromnak 2 barátja lenne. Társasági ember vagyok, számomra szempont, hogy a párom is az legyen. Ha 2 barátja, néhány haverja van, akkor nyilvánvaló, hogy nem egy nagy társaságba járós típus.


Ez egy dolog.


Az meg egy másik, hogy mondjuk fb alapján biztos nem döntenék. Semmit se jelent gyakorlatilag.


Az első randikon kiderül, ha nem illünk össze, nem kell ehhez facebook.

2015. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, lehet, hogy a fényképeidről árad valami taszító kisugárzás, vagy nem tudom, de egyébként sokan tényleg azt nézik, hogy hány ismerősöd van, és ebből levonnak olyan messzemenő következtetést, hogy ha nincs fb-on sok ismerősöd, akkor valami degenerált állat lehetsz, szemben azokkal, akiknek van vagy 2000 ismerősük, de a 90%-ukról azt se tudják, hogy honnan ismerik őket, viszont ez milyen jó, hurrá. Ne foglalkozz az ilyenekkel, bár tudom, hogy rosszul esik. Ha ilyen szar dolgok miatt lelépnek, akkor úgyse lennél boldog velük, jobb is, hogy megszabadultál tőlük. Nekem is sok olyan lány ismerősöm van, akik kb. 100, 200, 300 ismerőssel rendelkeznek, mégse érdekel, ettől még nem érnek kevesebbet, és ugyanúgy elbeszélgetünk, ha arról van szó. Legutóbb pl. egy olyan lány tetszett, aki kicsit zárkózottnak tűnt, és mikor felvettem fb-ra, láttam, hogy van vagy 60 ismerőse, de kit érdekel? Meg szerettem volna őt jobban ismerni, csak nem reagált az üzenetemre, ezt egy kicsit sajnálom, de így jártam.
2015. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!