Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok népszerű hapsi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok népszerű hapsi, van két barátom és kifújt! A lányoknak miért számít a népszerűség?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szeretek emberek közé járni, nagyon szűk a baráti (szám szerint két fő), a haveri (nagyjából 4-5 fő), és az ismerősi köröm (közel 20-30 fő, amiből 10-12 a munkatársaim). Egyszerűen nem igénylem az embereket. Tökéletesen elégedett vagyok azzal a néhány ismerősömmel, barátommal, akik vannak.


Viszont amikor megismerek egy értelmes lányt, néhány napig nagyon jól szórakozunk, élvezzük egymás társaságát, Facebookon jelöljük egymást, és meglátja, hogy van kemény 52 ismerősöm, onnantól kezdve már sejtik, hogy nem vagyok nagyon társasági ember, és egyre inkább azt érzem, hogy kínosnak tartják, ha velem tölthetik el az idejüket, és egy idő után törölnek is a közösségi portálról.


Amiatt bosszantó, mert sokadik lányba botlok, aki így tesz. Látják, hogy elég szűk az ismerősi köröm, és már lépnek is. Nem lennék újra és újra elkeseredve, ha a lányoknak nem a népszerűség számítana, de már kezdek belefáradni, hogy nem is magamnak, hanem a lányoknak kell megfeleljek.


Miért nem lehet megérteni, hogy én nem szorulok embertömegre? Minden lánynál itt bukom el az ismerkedésünket. Komolyan remegek a csalódottságtól kialakult tehetetlenségtől.


2015. máj. 20. 22:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#9 vicceseket írsz,nekem is 50-60 ismerősöm van fb-n

töröltem magam és csináltam új fb-t

a következők miatt:

csak olyan ismerőseim legyenek,akikkel szoktam is beszélni és még ez az 50 is sok tulajdonképpen ebben rokonok,szomszédok vannak még igaz nem sok,de bőven elég

és nekem sincs sok barátom,sőt igaz barátaim is alig vannak

de,mikor elmegyek iszogatni 2 barátommal mégis a fél város ismer és a nők is csipáznak , szóval ebből kiindulva nem áll meg a h.lyeséged, elvárod,hogy legyen társasági ember a párod, nagyon relatív dolog ez.

2015. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is pont olyan személyiség vagyok, mint te.

Csak nagyon kevés barát, de azok igaziak.


Szerintem ha egy lány azt nézi, hogy neked hány ismerősöd van, akkor ne is foglalkozz vele. Idióta p*csa, nem érett még egy kapcsolatra.

2015. máj. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hagyd a sz_aros fb-ot, vagy ne is legyen, vagy ne legyen látható, hogy hány ismerősöd van. De egyébként ha vki emiatt nem akar ismerkedni veled, azzal csak sz_@rul járnál.
2015. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tesómnál is ugyanez a helyzet, őt mégse törlik. Szerintem nem az ismerőseid számával van baj csak te okolod azt.
2015. máj. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az exemnek 1, azaz 1 darab barátja volt, és imádtam, pedig nekem rengeteg van.

És eléggé elkeserít, amikor a saját (elnézést) töketlenségeteket azzal magyarázzátok, hogy "mert nem vagyok gazdag" "nem vagyok népszerű" "a mai nők elvárásai túl magasak". Nem. Nem azok. Nyilván te se állnál le egy tutyimutyi, bárdolatlan, egyedül egy fél lépést se tevő nővel.

Ez van. Fel kellene nőni a feladathoz, kezdetnek mondjuk meg lehetne kérdezni a nőket a döntésük okáról.

2015. máj. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!