Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Várjak? Ti mit tennétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak? Ti mit tennétek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Már többször beszéltem egy lánnyal, élőben is és interneten is, mert osztálytársak voltunk, csak ugye már érettségiztünk. Utána is szeretném vele tartani a kapcsolatot, így beszélünk azóta is pár nap kihagyással. A gond annyi, hogy szinte mindig én keresem és szinte sohasem ő. Várjam, hogy ő is keres-e? Nagyon megtetszett és tényleg szeretnék tőle valami komolyabbat és lehet, hogy ő benne lenne, elég nyitott kérdés ez. Nem nagyon tudok kiigazodni. Mit tegyek?

2015. máj. 21. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

tapasztalataim szerint, ha ő egyáltalán nem keres akkor nem érdekled. de egy próbát megérhet. elősször kicsit tovább ne írj neki, mármint ha eddig pl 3naponta kerested akkor most 7-8 napig ne. feltűnik-e neki hogy eltűntél?

utána (nem egyből ezután, kicsit később pár beszélgetéssel) állj elé és valld be neki amit érzel, és hogy szeretnél többet is. jó ha az előző beszélgetéseitek kicsit mélyebbek voltak a nagy színvallás előtt nem a sematikus "szia mizu?" beszélgetések. valamint ha szerelmet vallasz, azt személyesen tedd ne neten, légy magabiztos, és határozott. nézz a szemébe, és fogadd el a válaszát. ha nem akarja akkor ne erőltesd a dolgot :)

2015. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

én szerintem foglalkozz vele bátran, nincs is ezzel semmi baj, mert legalább érezni vagy érzi most is hogy törődsz vele, ezt kedvelik a lányok többsége, ha a pasi udvarol nekik. Próbálj vele több találkát lebeszélni menjetek el bátran egy moziba, fagyizni, akár valami közös programot szervezzetek hétvégén hogy ha ráér ő is, kezdeményez felé bátran nyugodtan ha úgy érzed hogy ő is benne lenne a kapcsolatban, de ne siettesd el a dolgokat, ne hogy összezavarodjon, vegyél neki virágot, csokit ilyen kis apró kedvességet hogy éreztesd vele a törődést és ha úgy látod hogy kezd feléd irányulni és ráveszi magát legalább egyszer is hogy írjon neked akkor beváltak ezek a módszerek, akkor személyesen egy nyugodt körülményben megkérdezed tőle nyugodtan nyíltan hogy többet szeretnél mint egyszerű barátság.

Esetleg megpróbálhatod azt is hogy nem írsz neki egy ideig azt hátha észreveszi hogy nem foglalkozol vele és egyszer csak rád írhat hogy hogy nem írtál neki.

Akár ez is lehet, de én inkább az elsőben jobban megbízok.

2015. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat, ment a zöld kéz mindkettőtöknek.

Már volt, hogy ő írt rám, csak ritka. Elég "szélsőséges" lány, ami úgy nyilvánul meg, hogy nehéz eldönteni mi esik neki jól és mi nem. Lehet, hogyha állandóan írogatok neki, megunja vagy ilyenek.

2015. máj. 21. 19:38
 4/6 anonim válasza:
Szerintem a legjobban akkor jártok ha élőbe találkoztok és chaten akkor már nincs is nagyon miről diskurálni bár nekem volt olyan akivel élőben is órákat tudtam dumálni majd hazamentünk és chaten is. Egy biztos ha egy csaj érdeklődik irántad irnia kéne magától is. Ha nem ezt teszi néha akkor ott necces a dolog.
2015. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
személyesek vagy telefonosak az érintkezéseitek?
2015. máj. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Is-is.
2015. jún. 1. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!