Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg hajlamos a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hajlamos a legtöbb lány arra, hogy egy helyes srácot, akkor is ha tudja, hogy az már vagy 10 lányt megcsalt, hogy felruházza jó tulajdonságokkal, a rondákhoz meg rossz erényeket asszociál?

Figyelt kérdés
Ezt tapasztalom sajnos. Mi az oka, ha így van ez?
2013. nov. 24. 10:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Lehet, rossz körökben próbálkozol.
2013. nov. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem. Értelmes, átlagos külsejű, visszafogottabb egyetemista lányokról van szó.
2013. nov. 24. 10:58
 3/28 anonim ***** válasza:
az ösztönök hajtják őket. jó egy alfától megtermékenyülni, ezt érzik sürgetésként
2013. nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
44%
Igen. A nők ösztönlények, nem tudnak racinális szempontok alapján párt választani.
2013. nov. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Szerintem buta vagy, de erre biztos hogy az lesz a válaszod hogy szerinted én meg jóképű...


20/F

2013. nov. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

Igen,ez így van sajnos.Én is ezt tapasztalom,illetve egy másik kérdésnél is már felmerült bennem valami érdekes dolog ezzel kapcsolatban az egyetemen,bemásolom ide.

Itt van,ez a saját megjegyzésem volt egy másik kérdésnél:


Itt is mindegyik lány mennyire magyarázza,hogy jajj nem csak a külső a fontos,meg blabla.Közben meg érdekes módon szinte csak olyanokkal vannak együtt,akiket mutogathatnak meg pénze van,menő gyerek stb.

Érdekes,én például egyetemre járok egy egészen jóra,és érdekes módon felmerült bennem a kérdés,hogyha tényleg a normálisokat keresnétek és nem ezeket a buta semmirekellőket,akkor miért nem velem beszélgetnek szünetbe a hölgyek,és miért pont az ostobákkal,akik kigyúrtak meg mindenféle királynak képzelik magukat?Na erre kérnék egy értelmes választ,és itt most nem csak a plázacicákról van szó,mert azok itt nem sokan vannak.Ugye milyen érdekes és véletlen dolgok ezek... :D

Mert az a macsó gyerek arról magyarázz,hogy mennyi csajt dugott meg előző nap,meg mennyire be volt baszva előzőleg.Ez a menő,ezt szeretik.Én legalább értelmes dolgokról is tudok beszélni,csak ezekre nem kíváncsiak.Nos akkor hogy is van ez?

2013. nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Utolsó, mégis milyen válaszom legyen erre? Aki helyes, az nem tudja mi az, hogy 20 ból 20 elutasítás. Mert az csak azt látja, hogy odamegy 5 szinglinek tűnő lányhoz és egy azok közül úgyis lesz, akinek bejön és ad neki esélyt. Nem mindegy az, ha 20 ból csak minden 2. hajtja el a pasit, és nem mindegy ha az összes.
2013. nov. 24. 11:20
 8/28 A kérdező kommentje:
Volt már nekem is nem egy ilyen tapasztalatom. Én is vonattal járok haza és gyakran van az, hogy csinos, de nem bombanő csajok ülnek be a kabinba, de szinte olyan nem létezik, hogy egyedül lennének. Legkésőbb 1 óra után csörög a telefonjuk, hogy hogy vagy édes, mikor szállsz le? Vagy ha nem csörög, akkor a megállóban várja már a párja. Pedig itt átlagos, csinos kedves lányokról beszélek. De mikor a végállomásnál leszállnak, majdnem mind elé ezek a sárga gatyás, Venice vagy milyen cipős, vékony, paprikajancsi hajú szépfiúk érkeznek. Aztán ezekkel csókolóznak, tehát kis logikával ki lehet gondolni, hogy ezek a párjuk. Szinte mindnek. Beszélgetni felesleges velük a vonaton, mert 10 ből 9 nek úgyis van párja és jó eséllyel olyat szólítasz meg, akinek van pasija. A másik meg az, hogy felszállnak a vonatra és beletemetkeznek a fülhallgatójukba meg a telefonjukba és kizárnak mindent a külvilágból. Múltkor is vonaton egy szimpatikus, kedves lány felszállt a vonatra egy kabinba velem. Kis vártatva érkezett egy pasi, aki a csaj ismerőse volt. De nem a párja volt. Kiderült, hogy a kiscsaj jogász, a pasi meg valami tesis volt. Jóképű, iszákos, minden második szavam, bammeg" beszédű pasi volt. Sült az arcomról a bőr, hogy hogyan lehet így beszélni 22-23 évesen. Mind a kettő végzős volt. A pasi fűzte a csajt, ez egyértelmű volt. Végig a piáról, meg a numeráiról beszélt, meg hogy ő nem tanul semmit, döglik a koliban stb. Jóképű srác volt és így is adta elő magát. Akármit is mondott és akármilyen stílusban is, a csaj a buta favicceken is dőlt a röhögéstől. Szinte tocsogott a bugyija a nedvességtől. Mondtam is magamban, ezt még a hétvégén úgy megrakja a pasi, hogy vonyítani fog a csaj. Ez kell ma sajnos az okosabb?? lányoknak is. Ösztönlények lettek szinte mind. Ahhoz meg nem is fűznék kommentet, hogy itt a gykn milyen lányok vannak. Szépen feltüntetik magukat jó fényben, vizet prédikálnak, de közben bort isznak. Vagyis a való életben ezek többsége is ösztön szerint működik és az első szépfiúnak szétteszik a lábukat. Láttam én már szűzies, lelkész hölgyet, aki senkinek sem adott esélyt, hogy egy szépfiúnak előbb-utóbb csak széttette a lábait, mert az ösztön túlmegy a racionalitáson. Ha tagadják a lányok, ha nem.
2013. nov. 24. 11:32
 9/28 anonim ***** válasza:
Sajnos így van. Nem mintha ezért bárkit is hibáztatni lehetne, hiszen az agyunk így működik, igyekszik skatulyákban gondolkozni, hogy megkönnyítse saját maga számára az adatfeldolgozást. Nyilván nem jut idő mindenkit megismerni, és ennek a rendszernek a nagy vesztesei egyértelműen a csúnya fiúk. Nem vagyok sem hülye, sem valami lúzer, mégis a külsőm teljesen ellehetetleníti azt, hogy bárhol is találjak magamnak egy lányt. Itt nem a nagyon szép lányokra kell gondolni, hanem egy akármilyen lányt sem lehet ronda külsővel megfogni. Külső megfog, belső megtart, tartja a mondás, és ez igaz is, nem tartom felszínesnek azokat, akik csak nekik tetsző embereket akarnak elsőre megismerni. Az viszont baj, hogy az ilyen emberek nem képesek igazán átérezni a csúnya emberek folyamatos elutasításokból eredő kisebbségi komplexusát a párválasztásban. Igen, én azért ketté szedném a dolgot. A munkámban megbecsülnek, sikeresnek számítok, ám párválasztásban főleg a külsőm miatt esélytelen vagyok.
2013. nov. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
6. kommentelőt, 75%-osat ki pontozta le? Pedig nem mondott bődületes baromságot, sőt.
2013. nov. 24. 11:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!