Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon megtetszett egy felenk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy felenk, visszahuzodo, nalam 4 evvel fiatalabb fiu. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fel evig onkentes munkat vegeztem valahol. Ott volt ez a srac is. Akkoriban egy nagyszaju, jokepu, meno pasiba voltam halalosan belezugva, de mostanra rajottem, hogy a csillogo maz alatt egy energiavampir van, aki csak ugy tudja fenntartani a magabiztossag latszatat, ha kozben lehuz masokat. Most, hogy ezt letisztaztam magamban, rajottem, hogy itt van ez a fiu, akire eddig ra se neztem. Jolelku, aranyos, felelossegteljes, udvarias. Egy problema van, hogy nagyon erosen vallasos, ezert eddig nem igazan kozeledett lanyokhoz, meg nagyon visszahuzodo, csendes is, raadasul csak 18 eves, en meg 22 vagyok. A hugaval nagyon joban vagyok es szerinte ezt a fiut meg egyaltalan nem erdeklik a lanyok. En ezt nem hiszem, szerintem egeszseges 18 eves igenis erdeklodik, csak nem reklamozza. De az biztos, hogy ha bevallanam neki, iszonyatosan zavarba jonne es csak rosszat tenne a kapcsolatunknak. Egyaltalan erdemes remenykedni vagy tegyek le rola?
2015. máj. 22. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg örülne neki.
2015. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 opened paradise ***** válasza:
Szerintem meg egyáltalán nem biztos,hogy rosszat tenne a kapcsolatotoknak ez,sőt.
2015. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem kell mingyárt a bevallással kezdeni, először csak közelíts felé. Beszelgessetek, esetleg menjetek el vhova, aztán meglátod hogy áll hozzád :)
2015. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
isten legyen béke
2015. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Haaat... Nem igazan beszedes, fogalmam sincs, hogyan kozeledhetnek hozza. A huga szerint rossz otlet bevallani, de nem tudom, mennyire hagyatkozhatok ebben a kerdesben az iteletere.
2015. máj. 22. 13:54
 6/14 anonim ***** válasza:
Én örülnék a fiú helyében szóval hajrá :)
2015. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A világért se mond el neki, hogy ő bejön neked.

Ezzel biztos ellököd magadtól.

Csak gondolj bele, hogy ez a visszahúzódó srác megtudja, hogy megtetszett neked mit is fog gondolni.

Egyből az lesz benne, hogy akkor jönnek sorban az elvárások, hogy ő ilyen és olyan legyen.

Van ez a hülye dolog a mai világban, hogy a fiúknak milyennek kell lennie.

Ezt képzeld el, hogy nem is te fogsz járni a fejében, hanem az, hogy ő nem hasonlít arra az ideálra ami a csapból is folyik.

Akármennyire is tetszettél neki ez a frusztráció nagyobb lesz a vonzalomnál.

Én is azt tanácsolom, hogy ne csapj rögtön a közepébe.

Először csak szólítsd meg párszor, kérd ki dolgokról a véleményét, ne legyen neki kényelmetlen az, hogy ti beszélgettek.

Aztán ha már jobban megismertétek egymást, akkor lehet szó arról, hogy valamerre megkéred, hogy kísérjen el meg ilyenek.

2015. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7

Neked az ezotéria kategóriába kellene írnod, mert belelátsz a másik fejébe, meg tudod hogy mi történne.

2015. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Fejlemények: megtudta, hogy tetszik nekem. Nem én mondtam el, valaki más, de senki nem vállalja. Azóta a dolgok elég furák közöttünk. Szerintem eléggé zavarban van. Rosszul érzem magam, mert nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni. A hétvégén elmentem a barátaim falujába, ott volt ő is. Az együtt töltött idő alatt csak alig néhányszor sikerült megtörni a jeget, de párszor volt, hogy pl nevetett a poénjaimon meg ilyenek. Szerintetek ezt elrontottam, vagy van még esély? Úgy érzem, sokkal diszkrétebben kellett volna kezelnem a dolgot.
2015. jún. 22. 20:18
 10/14 anonim ***** válasza:
nyugi sztem bejössz neki :) most fel ne add:)
2015. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!