Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már ilyen veletek, volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen veletek, volt akinek sikerült összehoznia, ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval egy üzletben dolgozok, és van egy srác akit időnként látok elmenni az üzlet előtt egy másik boltba szokott menni ami mellettünk van, de nem ismerem. Mindig benéz és amikor ott vagyok rám mosolyog, de sosem jön be, én mit tehetnék?

Mit és hogyan?

23/N


2015. máj. 22. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb integetsz neki. Érteni fogja. Majd ő bemegy hozzád, ha szeretne kezdeményezni.
2015. máj. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer hasonlóan jártam, de elb**asztam, mikor összeszedtem a bátorságom és bementem az üzletbe a lány már nem dolgozott ott.

3 hétig dolgozott csak ott amúgy.


Szóval lépj valamit minél hamarabb ki tudja meddig sétálgat ott el.

2015. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit az első mond az valóban jó ötlet.

A mosolyt sokan félreérthetik, mert az is lehet, hogy csak egy vidám természet valaki.

Csak lazán integess neki és egy sziát is mondhatsz. Nem kell hangosan, csak lássa a szádon. :)

Ha elsőre nem is, de biztos gondolni fogja, hogy bizony észrevetted és bejössz neki.

2015. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!