Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek sikerült már randit...

Valakinek sikerült már randit összehoznia itt? Hogyan sikerült? Lehetséges itt ismerkedni ilyen jelleggel?

Figyelt kérdés
Nekem már sikerült egy randit összehozni és nem volt rossz de vajon csak szerencsém volt? Ez érdekelne mindkét oldalról (L/F). Egyébként csak nem voltunk azonos egyéniségek azért nem lett kapcsolat a randiból.

2014. okt. 31. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tehát a kérdésedre megadod a választ a leírásban.....
2014. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Nekem is már volt szerencsém egy itteni lányhoz, hát nem épp az a látvány fogadott, mint a képeken. Az a ragyás sertés elvett másfél órát az életemből, másfél meglehetősen kínos órát, utána egy darabig nem is ettem disznóhúst, mert rá emlékeztetett. Utána ő dobott engem, mert szerinte felszínes ember vagyok, hogy a külseje miatt nem szeretem, holott ő hazudott a pofámba napokig és tessék, én lettem a gonosz, szívtelen dög.
2014. okt. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem kettő.
2014. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, ennek az oldalnak köszönhetem az előző 1,5 éves kapcsolatomat.

24/F

2014. okt. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Idáig 1 lánnyal találkoztam innen, ő lett az első lány barátom.
2014. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyet igen, életem legrosszabb döntéseinek egyike volt.
2014. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"benzin legyen szarásig" xDDDDD
2014. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1-el találkoztam eddig, egy jót beszélgettünk, ő hívott meg ebédelni mert étteremben dolgozik, de nem lett több belőle.
2014. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2 sráccal találkoztam innen, egyik sem érte meg, gagyi volt, az egyik nagyon félénk volt és gázul éreztem mellette magam, a másik meg úgy nyomult, mintha már ezer éve ismernénk egymást. Soha többet nem találkozom gyakoriról senkivel.
2014. okt. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3 lánnyal ismerkedtem meg itt, abból egy elég torz alakú volt és még meg is váratott vagy 40 percet... Egy másiknak nem volt melle, ami annyira nem is zavart volna, de ő úgy gondolta randi után, hogy mi együtt vagyunk és mire hazamentem jött facen az értesítés, hogy megjelölt, hogy kapcsolatban velem... Aztán még csókolózni se akart még egy hónap után se... Na mind1... A harmadik lány pedig nagyon szép volt tényleg ideáll :) ám úgy hazudott mint a vizfolyás... Képes volt másnap az ellenkezőjét állítani...

Szóval nekem nem igazán jött össze itt xD

2014. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!